Spánek jako v bavlnce. ELKA rozšiřuje sortiment o home decor

Spánek jako v bavlnce. ELKA rozšiřuje sortiment o home decor


Český výrobce spodního prádla a loungewear ELKA rozšiřuje sortiment o sekci Deco & Home. Pilotními produkty jsou bavlněné ložní prádlo a vonné sáčky do skříně. Značka rozšířením nabídky navazuje na myšlenku domácího pohodlí a společných chvilek s rodinou.

„Spousta lidí v ELKA trenýrkách spí nebo nosí naše prádlo na doma. Prostě si v něm užívá domácí pohodu.
A ložní prádlo do této myšlenky skvěle zapadá,” vysvětluje důvod k rozšíření sortimentu Jakub Kofroň, zakladatel ELKA Underwear.

Povlečení ELKA se vyrábí v Česku z prvotřídního bavlněného saténu, který je extra jemný a prodyšný. V nabídce jsou aktuálně dva pilotní vzory: zimní stromečky a bordó puntíky. Obě varianty jsou z druhé strany bílé, takže je můžete používat oboustranně podle nálady. V dohledné době ELKA plánuje zařadit také povlečení pro děti.

Balení obsahuje povlečení na přikrývku 140x200 cm, povlečení na polštář 70x90 cm a povlečení na malý polštářek 40x40 cm. Na elka-underwear.cz koupíte set povlečení za 1 590 Kč.

Další novinkou v sekci Deco & Home jsou vonné sáčky do skříně s bylinnou směsí Citrus máta od české značky Leros speciálně namíchanou pro zákazníky ELKY. Sáčky šijí maminky handicapovaných dětí v chráněné dílně Rukama Nohama z odstřižků látek, které zbyly po šití trenýrek a nenašly by už jiné využití. Jeho koupí tak šetříte naši planetu a podporujete lokální výrobu a ještě provoníte vaši skříň či šuplík s prádlem. Na elka-underwear.cz koupíte vonné sáčky za 99 Kč.

 

 

 

O ELKA Underwear:

První trenýrky ušila maminka tehdy patnáctiletého Jakuba Kofroně, který nápad uchopil a začal přetvářet ve značku. Po prvních pokusech prodeje přes distributory během střední a vysoké školy přišla přelomová výhra studentské firmy roku na VŠE a z ELKY se stala firma vyrábějící loungewear produkty na českém, slovenském a polském trhu s obratem 14 milionů Kč. Dnes nabízí sortiment pro celou rodinu od každodenního prádla až po oblíbené vánoční nebo valentýnské edice. Všechny trenýrky jsou vyráběné v Česku. Vizí ELKY je rozzářit každý šuplík se spodním prádlem a stát se mezinárodní značkou loungewear.

 

Více na www.elka-underwear.cz .