Potřebujete rychle zlepšit angličtinu? Řešení je jednoduché

Potřebujete rychle zlepšit angličtinu? Řešení je jednoduché


Důvodů, proč je důležité nepodceňovat studium cizích jazyků, je spousta. Jedním z nejčastějších je určitě uplatnění se na pracovním trhu. K získání a udržení si perspektivního zaměstnání je v dnešní době totiž téměř nezbytné disponovat znalostmi anglického jazyka. Mnoho Čechů se tak snaží angličtinu pilovat na drahých doučováních, kde se výsledky dostavují jen velmi pomalu. Existuje přitom možnost, jak zdokonalit angličtinu a jiné jazyky během pár měsíců.

Často nás oslovují lidé, kteří několik let navštěvují jazykové školy, ale nijak výrazně se za tu dobu neposunuli. Právě pro ně jsou jako dělané jazykové pobyty v zahraničí. Když klientům říkáme, že se mohou během velmi krátké doby dostat minimálně o úroveň výš, nechce se jim tomu nejdříve věřit. Po příjezdu jsou tak velmi mile překvapeni z pokroků, o kterých se jim při studiu v České republice ani nezdálo,“ říká Kristýna Hrůšová, manažerka ze společnosti Study.cz.

Čím to je, že jazykové pobyty v zahraničí mají takový efekt? Hlavní výhoda tkví určitě v tom, že účastníci pobytu stráví delší dobu v prostředí, kde zvolený jazyk používají prakticky všude, od rána, kdy jsou ve škole, až do večera, kdy mohou trénovat fráze s hostitelskou rodinou. Rozšiřují si tedy slovní zásobu i mimo školu při běžných aktivitách. Tento způsob učení má dlouhodobý efekt právě proto, že účastníci poznávají cizí jazyk v naprosto přirozených situacích.

Pokud přemýšlíte, kam se na jazykový pobyt vydat, připravte se na bohatou nabídku destinací. Účastníci si místo jazykového kurzu a jeho délku volí individuálně, dle časových možností. Pokud mají času více, stojí za zvážení vzdálenější destinace jako je Kanada (Toronto a Vancouver), USA (Florida) nebo JAR (Kapské město). Výjimkou ale nejsou ani jazykové pobyty v exotických destinacích jako je Thajsko, Indie nebo kurzy španělštiny v Mexiku či Jižní Americe. „Do Kanady a USA Češi jezdí nejčastěji na měsíc, do Kapského Města či Austrálie i na 12 týdnů. Pro kratší pobyty doporučujeme Anglii či Maltu,“ uzavírá Hrůšová.

 

O společnosti ASIANA a portálu Letuška.cz

Společnost ASIANA byla založena v roce 1993. Její portál Letuška.cz byl spuštěn v roce 2001 jako první online prodejce letenek v České republice a střední a východní Evropě. Letuška.cz se stala  prvním úspěšným  start-up ve svém oboru v ČR, naučila Čechy nakupovat letenky přes internet. ASIANA patří rovněž mezi nejvýznamnější poskytovatele cestovních služeb pro korporátní klienty. Divize Eurpea.Travel se věnuje oblasti MICE. Organizuje eventy, konference, teambuildingové aktivity pro tuzemské firmy, nadnárodní korporace i zahraniční subjekty. Jazykové pobyty a studium v zahraničí ASIANA nabízí prostřednictvím portálu Study.cz.

 

 

 

www.study.cz