Fit – Ta pravá svačina pro letní dobrodružství

Fit – Ta pravá svačina pro letní dobrodružství


Prázdniny jsou v plném proudu. Děti už možná mají za sebou nějaký ten tábor nebo pobyt u babičky. Stále však před nimi stojí spousta volných dnů plných dobrodružství, třeba během rodinné dovolené. Bez ohledu na to, zda se letos chystáte autem do kempu, k moři, letecky na zájezd all inclusive nebo objevovat krásy naší vlasti, budete na letní aktivity potřebovat spoustu energie. Abyste jí měli vždy po ruce, nezapomeňte si s sebou do tašky, batůžku nebo jen tak do kapsy vždy přibalit vyváženou a chutnou svačinu – müsli tyčinku Fit.

 

Müsli tyčinky značky Fit jsou oblíbenou stálicí na českém trhu již déle než 25 let. Vyrábí je společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina, která důsledně dbá na požadovanou kvalitu všech použitých ingrediencí i vyváženou chuť tyčinek. K jejich výrobě jsou použity přírodní suroviny, jako jsou ovesné a pšeničné vločky, extrudovaná kukuřice a rýže, oříšky
a nejrůznější sušené ovoce v čele s českými jablky, které si ÚSOVSKO pěstuje ve vlastních sadech a do müsli tyčinek suší ve vlastní moderní sušárně ovoce.

Vzhledem ke svému složení jsou müsli tyčinky velmi dobrým zdrojem postupně se uvolňující energie, který oceníte nejen při letních radovánkách a na cestách. Obsahují blahodárnou vlákninu, která napomáhá správnému trávení, vitamíny a minerály. Jsou tak výrazně zdravější než klasické cukrovinky.

Cereální tyčinky Fit se Vám nabízí v široké paletě nejrůznějších ovocných příchutí. Ve variantě bez  kakaové či jogurtové polevy navíc odolají i horkým teplotním extrémům. Fit je prostě skvělým průvodcem pro celé léto! A jakou příchuť si ochutnáte a oblíbíte Vy? Milovníci červených plodů mohou sáhnout po jahodové, malinové či brusinkové, vyznavači exotiky ocení tropickou, banánovou, ananasovou i pomerančovou. Neméně chutná je černá jeřabina, hruška, meruňka a oříšek. Ale v největší oblibě je od samého počátku výroby, müsli tyčinka Fit šťavnatá, oprávněně nesoucí tento název. Více informací se dozvíte na webových stránkách www.tycinkafit.cz a www. fit.eu.