Dokonalá vzpruha pro vaše ruce

Dokonalá vzpruha pro vaše ruce


Také máte někdy pocit, že svoje ruce nepoznáváte? Po zimě bývá jejich pokožka vysušená, a když k tomu přičteme ještě celý dlouhý rok používání dezinfekcí, dostaly naše ruce pořádně zabrat! S příchodem jara se také blíží zahrádkářská sezóna a venkovní aktivity. Ruce tak budeme mýt ještě častěji a intenzivněji, proto péči o ně nezanedbávejte a sáhněte po speciální péči navržené přesně pro tyto účely.

 

Posilte ochrannou bariéru s heřmánkem

Prvním krokem v péči o pokožku rukou je regenerace její poničené části, navrácení ztracené hydratace a obnova ochranné bariéry. Napomoci tvorbě přirozeného mikrobiomu pokožky po působení alkoholu z mycích
a dezinfekčních gelů je nezbytné. Osvědčenými kosmetickými ingrediencemi jsou například bambucké máslo, arganový olej a glycerin. Heřmánkový extrakt, bisabolol, panthenol a vitamin E zase zklidňují podrážděnou pokožku.

Rychleschnoucí heřmánkový krém na ruce je vhodný pro celou rodinu a běžné použití kdykoli během dne. Má velmi dobře vstřebatelnou texturu, která nezanechává mastný pocit, což ocení zejména muži a děti, kteří nemají rády pocit „nakrémovaných“ rukou. Produkt je veganský a plusem je i jeho praktické balení s pumpičkou.

Krém na ruce s pumpičkou – heřmánek, Dermacol, 119 Kč / 150 ml

 

Nezapomínejte na nehtová lůžka

Už jsme si zvykli na časté mytí rukou, použití nejrůznějších antibakteriálních přípravků, krémování, ale občas zapomínáme, že netrpí jen pokožka rukou, ale i nehty. Ty se mohou častěji třepit, lámat a dost možná ztratily
i svůj někdejší lesk. Vsaďte proto na produkty s vysokým obsahem kokosového oleje a kokosové vody. Vedle toho nehtové kůžičky posílí i vyživující oleje jako je avokádový, olivový nebo olej z hroznových jader. Důležitý je i panthenol a vitamin E.

Kokosový krém na ruce a nehty 2 v 1 intenzivně regeneruje a hydratuje pokožku rukou a zároveň vyživuje nehty. Chrání ruce a zvyšuje jejich odolnost proti každodennímu namáhání a vysušování. Krém je veganský
a „zabalený“ v praktickém balení s pumpičkou. Se svou vůní kokosu si vás podmaní.

Krém na ruce i nehty s pumpičkou - kokos, Dermacol,  119 Kč / 150 ml

 

Vsaďte na „mandlový“ zábal

Někdy nestačí jen natřít ruce krémem, ale chce to hlubší hydrataci a výživu. Pokud jsou vaše ruce skutečně velice popraskané a suché, skvěle fungují právě zábaly, které vám pomohou efektivně zregenerovat namáhanou pokožku rukou. Silně intenzivní výživu pokožky zajišťuje kombinace mandlového a parafinového oleje, glycerinu a koenzymu Q10. Uleví se vám od nepříjemných pocitů napnuté pokožky i její hrubosti.

Extra pečující krém s příjemnou vůní mandlí obsahuje silnou koncentraci účinných složek a na pokožce vytváří ochranný film. Jeho základ - na rozdíl od běžných přípravků – tvoří obrácená emulze, jinými slovy voda v oleji. Díky tomu je vhodný k použití i ve formě zábalu a také do extrémních podmínek. Krému nanášejte malé množství podle potřeby.

Krém na ruce s pumpičkou - mandle, Dermacol, 119 Kč / 150 ml

 

 

Více na www.dermacol.cz

 

My pro vás máme soutěž o tři balíčky krémů na ruce!

 

 

Výherci: J. Popeláková, M. Brzáková, D. Nováková