Tuhé šampony jako ekologický trend ve vlasové kosmetice

Tuhé šampony jako ekologický trend ve vlasové kosmetice


 

Novinka: Tuhý šampon Love Nature

Zatímco někdo si musí mýt vlasy téměř obden, jsou mezi námi i šťastlivci, kterým to stačí 2x do týdne. Ať tak či onak, mytí vlasů patří do naší rutiny podobně jako péče o pleť nebo třeba čištění zubů. Přemýšlíte-li navíc ekologicky, určitě jste už slyšeli o tuhých šamponech. Věděli jste, že jeden tuhý šampon vydrží až dvakrát déle než ten standardní? Navíc šetří vodu a plasty! Oriflame proto vyvinul novinku s avokádovým olejem a heřmánkem, která šetří planetu. Vyzkoušejte tuhý šampon Love Nature s vyživujícím a biologicky rozložitelným složením bez silikonu. Obsahuje zvláčňující ingredience, které vlasům dodávají hebkost a brání jejich vysoušení.

 
Cena: 219 Kč, K dostání na e-shopu www.oriflame.cz

 

 

3 tipy, jak správně postupovat při mytí vlasů:

  1. Před šamponováním si vlasy vždy rozčešte. Tento krok je důležitý nejen proto, abyste si neucpávali odpad, ale také aby se přípravek dostal všude tam kam má od kořínků až ke konečkům
  2. Nezapomínejte do mycího rituálu zařadit i masku. Zatímco šampon otevře kutikulu vlasu, aby jej vyčistil, maska mu dodá potřebné vitaminy a kondicionér šupinu krásně uzavře.
  3. Z umytých vlasů šetrně vymačkejte přebytečnou vodu, osušte ručníkem, aplikujte produkt na tepelnou ochranu a následně je vyfoukejte do sucha. Nenechávejte vlasy samovolně uschnout a už vůbec nepařte vlasovou pokožku v turbanu. Důsledkem zapaření mohou být plísně, lupy či vypadávání vlasů.