Měsíček rozzáří vaše vlasy

Měsíček rozzáří vaše vlasy

Soutěžte s námi o přírodní kosmetiku Alkmene Bio s jeho obsahem!


Přáli byste si, aby se vaše vlasy v jarním slunku krásně leskly? Pak jim po dlouhé zimě dopřejte intenzivní péči za pomoci přírodní kosmetiky Alkmene Bio s obsahem měsíčku lékařského, jemuž je připisována řada blahodárných účinků. Hned pro pět výherců této soutěže máme připravený balíček, ve kterém kromě obnovujícího šamponu a kondicionéru najdete i extra výživný krém na ruce. Ani v něm nechybí výtažky z populární léčivky.

Řada Alkmene Bio s výtažkem z měsíčku lékařského se výborně hodí pro křehké, suché a namáhané vlasy. Přispívá k jejich výživě a regeneraci a navrátí jim pružnost, takže vám pomůže zkrotit i nepoddajné kadeře. Díky obsahu přírodního barviva může zintenzivnit blonďaté, ale i zrzavé a načervenalé odstíny. Bez ohledu na barvu podporuje přirozený lesk vlasů.

Obnovující šampon i kondicioner Alkmene Bio s obsahem měsíčku lékařského vás mile překvapí svou intenzivní vůní, ale také konzistencí. Šampon má podobu čiré tekutiny, která ovšem hodně pění. Při mytí tak spotřebujete jen malé množství přípravku. Kondicionér pak připomíná hutný krém, který vlasům dopřeje náležitou péči, ale zachová jejich lehkost a objem.

Měsíčku je připisován příznivý vliv na pokožku, týká se to nejen hlavy, ale celého těla. Kromě vlasové kosmetiky proto nachází využití i v dalších přípravcích. Patří k nim Alkmene Bio Extra výživný krém na ruce, který si poradí s vysušenou a namáhanou pokožkou. Snižuje nepříjemný pocit napětí a vaše ruce zanechá jemné a příjemně voňavé.

Výrobky z této řady neobsahují parabeny, silikony, ani minerální oleje. Svým složením jsou vhodné i pro vegany.

 

Přípravky Alkmene Bio a spoustu další přírodní kosmetiky můžete z pohodlí domova pořídit na e-shopu www.liftea.cz. Najdete zde i doplňky stravy a potraviny v bio kvalitě. Nechybí ani ekologické prostředky pro péči o domácnost.

 

Chcete-li se zapojit do soutěže o balíček kosmetiky Alkmene Bio s obsahem výtažku měsíčku lékařského, zodpovězte správě soutěží otázku:

 

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

Výherci: V. Paličková, S. Hrubá, G. Nedbalová