Stopka padání vlasů!

Stopka padání vlasů!

S Natulique Anti Hair Loss.


 

Vlasy jsou nepochybně ozdobou krásy každé ženy. I přes veškerou péči však občas čelíme nepříjemnému zvýšenému vypadávání vlasů. Na vině může být nevhodná vlasová kosmetika, hormonální výkyvy, špatná strava, nemoc či stres. Vlasy fungují jako radary naší duše a pokud se necítíme dobře, je to na nich znát. Dejte vypadávání vlasů stopku s novinkou dánské značky NATULIQUE – doplňkem stravy ANTI-HAIR LOSS SUPPLEMENT! Chutné žvýkací tablety příznivě působí proti vypadávání vlasů, obsahují cenné vitaminy
a minerály, např. biotin, vitaminy A, C, kyselinu listovou a mnoho dalších. Naopak v nich nenajdete cukr, lepek laktózu ani konzervanty, umělá barviva a aromata. Bez obav je mohou užívat i veganky. 

Péči o vlasy NATULIQUE netřeba představovat. Svůj sortiment vlasové kosmetiky Anti-Hair Loss (šampon, kondicionér a sérum) nyní doplňuje novinka v podobě žvýkacího doplňku stravy. Přírodní žvýkací tablety NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SUPPLEMENT posilují vlasové folikuly esenciálními živinami, vitaminy a minerály a přispívají tak k:

  • Udržování normálních vlasů a pokožky hlavy
  • Normální pigmentace vlasů a pokožky hlavy
  • Normální funkci imunitního systému
  • Normální funkci nervového systému
  • Ochraně buněk před oxidačním stresem
  • Normálnímu metabolismu.

V přípravku najdeme celou řadu cenných látek, například biotin – vitamin B7, vitaminy A, C, kyselinu listovou, ale také riboflavin, zinek, či selen, které efektivně vyživují řídnoucí vlasy a vnitřně podporují jejich růst.

Doporučené denní dávkování je tři žvýkací tablety denně, optimálně po dobu tří měsíců.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SUPPLEMENT pořídíte ve vybraných kadeřnických salonech
a na www.happy-hair.cz za cenu 1590 Kč (balení obsahuje 60 žvýkacích tablet).

 

Ideální je doplněk stravy doplnit také o vlasovou péči této řady.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SHAMPOO – jemný veganský šampon proti padání vlasů obsahuje ty nejkvalitnější a nejčistější ingredience, jako například kyselinu olejovou, apigenin, zázvor, růžovou vodu, aloe vera a další účinné složky. Posiluje vlasové kořínky, pomáhá vytvářet nové folikuly a podporuje růst vlasů. Tento šampon v BIO kvalitě neobsahuje parabeny, konzervanty, sodium lauryl sulfát ani další pro zdraví nepříznivé ingredience. K dostání na www.happy-hair.cz za cenu 1.020 Kč.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS CONDITIONER – kondicionér je ideální navazující péčí na Anti-Hair Loss šampon. Obsahuje šetrné složky jako například organické aloe vera, mandlový olej a výtažky z oliv, které pomáhají předcházet vypadávání vlasů a stimulují přirozenou regeneraci vlasů s BioScience patentem. Kombinace účinných látek pomáhá proniknout hluboko do pokožky hlavy a stimuluje tak vlasové folikuly a udržuje silné vlasové kořínky. K dostání na www.happy-hair.cz za cenu 980 Kč.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SERUM – toto jemné sérum je klinicky osvědčený přípravek pro růst vlasů, účinně stimuluje vlasové folikuly a zároveň pomáhá předcházet jejich dalšímu vypadávání. Aktivní složky pomáhají séru proniknout hluboko do pokožky hlavy a udržují kořínky silné a odolné. Sérum je ideální používat denně po dobu 6 týdnů. K dostání na www.happy-hair.cz za cenu 1.612 Kč.

 

 

Víte že...

Z výsledků nedávných studií vyplývá, že po prodělání covidu - 19 se potýká s problémy vypadávání vlasů až 22 % ! Tato nepříjemnost je dalším postkovidovým syndromem podobně jako ztráta čichu/chuti, obtíže se spánkem, bolest kloubů či celková slabost. Dokonce se v této souvislosti často skloňuje také dočasná alopecie, tedy ztráta vlasů na části či celé hlavě.

Podpořte své vlasy preventivně řádnou péčí.

 

NATULIQUE je přírodní dánská profesionální vlasová kosmetika, která ctí ekologicko-holistický přístup, udržitelnost a etickou výrobu produktů. Skandinávské tradice, vysoce kvalitní přírodní produkty péče o vlasy
a neustálý vývoj profesionální vlasové kosmetiky NATULIQUE z ní dělá to nejlepší, co trh s přírodní vlasovou kosmetikou nabízí. Samozřejmostí je absolutní odmítání testování na zvířatech, recyklované a recyklovatelné obaly, certifikace kvality 360 BIOCERT ORGANIC© a téměř stoprocentně přírodní ingredience. NATULIQUE je též partnerem a podporovatelem HSI #BeCrueltyFree. Více na www.natulique.cz.