Osvěžte svůj život s novinkami od Nobilis Tilia

Osvěžte svůj život s novinkami od Nobilis Tilia


Základem ručně vyráběné kosmetiky Nobilis Tilia jsou přírodní zdroje v té nejčistší podobě. Jejich koncentrovanou sílu v sobě ukrývají éterické oleje, které pozitivně ovlivňují psychickou pohodu, emoce i funkci tělesných orgánů. Novinkou jsou osvěžovače vzduchu - Detox s citrusovým aroma, Nádech s vůní jehličnanů a eukalyptu a Energie plná letních tónů bylin a citrusů. Nobilis Tilia uvádí také bylinný Čaj Vlčihorská zahrádka s novým složením.

 

Využití ozdravné síly éterických olejů nabízí aromaterapie neboli terapie vůněmi. S její pomocí ulevíte řadě potíží nebo přímo předejdete komplikacím a preventivně zamezíte vzniku některých onemocnění. Éterické oleje jsou těkavé, v kontaktu se vzduchem se vypařují. Tím automaticky pročišťují vzduch a likvidují choroboplodné zárodky - většina z nich má silné antiseptické, antibakteriální a protiplísňové účinky. Vonné látky obsažené v éterických olejích nejčastěji pronikají do těla přes dýchací cesty, inhalací. Praktickou alternativu ke klasickým aromalampám a difuzérům představují osvěžovače vzduchu.

 

Detox – Nádech - Energie: osvěžovače vzduchu

Můžete si je vzít do kanceláře, do auta či na cesty a kdykoliv během dne pouhými několika stříknutími pročistit svůj prostor, osvěžit mysl, ulevit při přepracování a stresu. Tři nové vůně Nobilis Tilia vám pomohou s detoxikací ovzduší, dodají energii a uvolní dech.

Osvěžovač vzduchu Detox s citrusovým aroma zbavuje napětí, zlepší soustředění a pozvedá náladu. Svěží vůní citrusů podpoří vaši koncentraci a svými antimikrobiálními účinky pomáhá udržovat zdravé domácí prostředí. Osvěžovač vzduchu Nádech vás přenese do voňavého lesa, kde rostou jehličnany a eukalyptus s blahodárnými účinky při nachlazení a kašli. Funguje jako prevence i účinná pomoc při nachlazení a díky svěžesti a intenzitě rozptyluje únavu a povznáší náladu. Osvěžovač vzduchu Energie plná letních tónů bylin a citrusů zase pomáhá při únavě, napětí, stresu a vyčerpání. Směs éterických olejů podpoří každého, komu celková slabost brání užívat si života a kdo potřebuje zvýšit odolnost proti onemocnění či stresu. Prodejní cena je 219 Kč.

  

Vůně si užijí i děti!

Vonné rituály si mohou užít i ti nejmenší, na které nikdy nezapomínáme. Pro klidné usínání a hluboký spánek vašich miminek proto nabízíme Dětský osvěžovač vzduchu Majda s jemnými bylinkovými tóny. Dětem je možné stříknout vůni také na látkové hračky. Prodejní cena je 274 Kč.

 

Sypané bylinné čaje - dopřejte si léčivou sílu přírody plnými doušky

V Nobilis Tilia věří, že vzhled pokožky odráží naši celkovou kondici. Proto má ve své nabídce hned několik čajových směsí z pečlivě vybraných bylin. Láska k přírodě je inspirovala a letos na jaře přebalili čaje do ekologicky šetrnějších obalů bez zbytečných plastů.

Čaj Vlčihorská zahrádka je to nejlepší z bylin Českého Švýcarska. Noblis Tilia přichází s novou recepturou oblíbeného čaje, který je inspirována jedinečností svatojánských bylinek a nespoutanou přírodou Vlčí hory, domovem Nobilis Tilia. Pečlivě a s láskou namíchaná směs má jemnou chuť a sladce bylinnou vůni s převahou meduňky obohacené třezalkou, lípou či růží. Čaj zklidňuje při nervozitě a napětí, přispívá ke správnému zažívání a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Prodejní cena je 69 Kč.

 

 

Více na www.nobilis.cz.