Povolený „DOPINg“: Vitaminy s klíčem Joalis

Povolený „DOPINg“: Vitaminy s klíčem Joalis

Naše tělo vitaminy a minerály potřebuje, o tom není pochyb. Ideální je získávat je přirozenou cestou, z pestré stravy s dostatkem ovoce a zeleniny. Pokud si nejsme jistí dostatečným přísunem vitaminů či procházíme náročným obdobím, je ideální sáhnout po takových doplňcích stravy, které tělu umožní maximální vstřebatelnost vitaminů i dalších stopových prvků. 


Přesně takové je i trio sirupových vitaminů s klíčem Joalis - Minemax®, Vitatone® a Vitavite®. Ty nejen obsahují celou řadu pro tělo prospěšných látek, ale také onen „klíč“, který zajistí jejich řádné vstřebání. Jinak se také může stát, že tělo vitaminy bez užitku vyloučí. Více informací na www.joalis.cz.

Vitaminy a minerály jsou pro život nezbytné! Vitaminy působí jako katalyzátory (spouštěče a urychlovače) biochemických reakcí, podílejí se na metabolismu a jsou velmi důležité také pro imunitu a nervový systém. Lidský organismus nedokáže většinu vitaminů vyrobit a musí je přijmout prostřednictvím stravy. Minerály
a stopové prvky jsou důležité pro stavbu tkání a růst, vedení nervových vzruchů, metabolismus a imunitu. Jejich nedostatek se projevuje celou řadou problémů – od imunitních až po nervové, může dojít i k pohybovým problémům.

Otázkou však není jen jak vitaminy do těla přirozeně dostat, ale také jak zajistit jejich vstřebatelnost. Jen s ní jsou vitaminy a minerály pro tělo prospěšné. Vyzkoušejte vitaminové komplexy Joalis, které kromě prospěšných látek obsahují také informační složku, která zvyšuje vstřebatelnost vitaminů a minerálů.

Joalis Minemax® – vitaminový sirup s celou řadou vitaminů přispívá také ke správnému vstřebávání a využití v těle. Obsahuje vitamin C, který patří mezi silné antioxidanty a chrání náš organismus před negativním vlivem škodlivých volných radikálů z okolního prostředí. Přispívá též ke tvorbě kolagenu a lepší psychické kondici. V Minemaxu® dále najdeme vápník (podpora zdraví kostí, kloubů, zubů), hořčík – cenný prvek pro správnou funkci nervového systému, meď chránící tkáně před poškozením, jód, který je nezbytný pro udržení normální funkce štítné žlázy, selen (antioxidant, ochrana buněk) a chrom. Joalis Minemax® je k dostání na e-shopu Joalis za cenu 414 Kč.

 

Joalis Vitatone®- sirupový komplex obsahuje celý koktejl vitaminů a navíc přispívá k jejich správnému vstřebávání a využití v těle. Obsahuje například vitamin A vhodný pro zrak, vitamin B2 prospěšný pro dobrý stav pokožky, správnou funkci srdce a dalších orgánů, vitamin B3 (niacin) zajišťující uvolňování energie z potravy, vitamin B5 – nutný pomocník při metabolismu sacharidů, lipidů a při syntéze životně důležitých látek.
Ve Vitatonu® dále najdeme vitamin C, antioxidant chránící před volnými radikály, vitamin D podporující stavbu kostry a regulující výměnu vápníku v kostech. Dalšími prospěšnými prvky jsou vitaminy E, H, K či karnitin a PABA (kyselina paraaminobenzoová). Joalis Vitatone® je k dostání na
e-shopu Joalis
 za cenu 414 Kč.

 

Joalis Vitavite®sirup plný vitaminů a minerálů obsahuje navíc i informační složku, která pomáhá lepší vstřebatelnosti těchto cenných látek, má pozitivní vliv na eliminaci civilizačních chorob. Obsahuje například vitamin B1, důležitý při metabolismu sacharidů a aminokyselin, vitamin B6 – koenzym užitečný pro řadu metabolických přeměn v těle, vitamin B12, který podporuje správnou funkci krvetvorby, podílí se též na syntéze DNA a je nezbytný pro správnou funkci nervového systému. Ve Vitavitu® dále najdeme vitamin E, blahodárně působící na nervovou soustavu, přispívající k udržení optimální hladiny krevního tlaku (rozšiřuje též cévy), koenzym Q10, který je celkově nezbytný pro zdravé fungování organismu, ale také kyselinu listovou, která se podílí na vzniku řady aminokyselin a zastává i důležitou roli v procesu krvetvorby. Joalis Vitavite® je k dostání na e-shopu Joalis za cenu 414 Kč.

 

Víte že…

Narušený střevní mikrobiom výrazně snižuje vstřebatelnost vitaminů…

Pohybové ústrojí (svaly, šlachy, kosti, klouby) spotřebuje pro svou výstavbu/přestavbu velké množství minerálů a vitaminů…

Pravidelný pohyb zajišťuje regeneraci buněk pohybového aparátu a přispívá k využití a metabolismu minerálních látek…

Vitaminy je vhodné užívat v období zvýšeného stresu, akutního onemocnění, při větší fyzické
i psychické zátěži, kdy spotřeba těchto stopových prvků stoupá. Při jejich doplňování pak nemusí organismus sahat do svých „zásob“/rezerv…

Zdravá, pestrá a vyvážená strava s dostatkem zeleniny a ovoce je pro příjem vitaminů a minerálů velmi důležitá…

 

 

Joalis je česká firma založená v roce 1999. Vyrábí zcela unikátní přírodní doplňky stravy, ve kterých se propojuje síla informace s účinky bylin. Všechny přípravky Joalis mají certifikace o zdravotní nezávadnosti od Státního zdravotního ústavu. Za každým produktem informační medicíny stojí dlouhodobý výzkum a bádání na poli lidského zdraví a také mnoho úspěšných příběhů klientů, kteří věřili, že zdraví není v chemii, ale v nich samých.

Přípravky Joalis spadají do oboru informační medicíny, holistického směru, který se orientuje na přirozené samoléčicí schopnosti člověka. Značka Joalis postupně expanduje do jednotlivých zemí Evropy a spolupracuje s více než 10.000 poradci. Více na www.joalis.cz.