Bezkabelový pomocník, který za vás vysaje i vytře!

Bezkabelový pomocník, který za vás vysaje i vytře!

Moderní, snadno ovladatelný a navíc bezkabelový! Vysavač Kobold VB100 systém je ideální pomocník, který vám usnadní úklid bytu i domu a postará se o maximální čistotu. Práce v domácnosti nebyla nikdy jednodušší!


Říká se, že robotické vysavače nemají takový výkon jako ty klasické. Ale ty klasické vám zase v domácnosti zaberou spoustu místa. Hledáte ideální řešení? Pak si pořiďte praktický bezkabelový vysavač Kobold VB100 systém, díky němuž se práce v domácnosti stane hotovou hračkou.

Kobold VB100 je totiž skladný, extrémně výkonný a díky praktickému elektrickému kartáči, který má tři úrovně sacího výkonu, si poradí s každou nepříjemnou situací v domácnosti. Hodí se na všechny typy povrchů, od pevných podlah až po koberce a jeho obsluha je velmi snadná. Není ho totiž potřeba zapojovat do elektřiny, na jedno nabití vydrží až 80 minut. Díky speciálnímu nástavci 2v1 si navíc poradí i s těžko přístupnými místy nad podlahou – třeba s prachem kolem soklových lišt anebo na stropě. Přístroj ocení určitě i alergici, neboť zachycuje i alergenní částice jemného prachu. Naprostou novinkou je pak nástavec SPB100, který za vás nejen vysaje, ale i vytře. Už žádné otravné ohýbaní, manipulace s těžkými kbelíky vody, ani ždímání mokrých
a špinavých hadrů. Kobold VB100 systém vám bude vždy po ruce, díky modernímu designu ho totiž můžete uložit téměř kamkoliv, do skříně, do koupelny nebo do kuchyně.

KOBOLD VB100 systém od značky Vorwerk pořídíte od 21 995 Kč.

 

Více informací na www.vorwerk-kobold.cz.