Dokonalé vlasy s Herbal péčí od Ziaja

Dokonalé vlasy s Herbal péčí od Ziaja


Produkty HERBAL spojují minerální a bylinnou sílu, které navrací rovnováhu problematické pokožce hlavy, zlepšují stav vlasů, dodávají vitalitu a potěší vás charakteristická vůně přírodních olejů. Vybírat můžete
z normalizující pro nadměrně mastné vlasy, posilující pro lámavé vlasy a keratolytický proti lupům.

Herbal - šampon normalizující pro nadměrně mastné vlasy

Účinný bylinný normalizující šampon s extraktem z kůry topolu osika, levandulovým olejem a kyselinou mléčnou pro nadměrně mastné vlasy.

- Extrakt z kůry topolu osika je přirozeným zdrojem salicylátů. Má protizánětlivé a antibakteriální účinky, včetně inhibice růstu bakterií, které způsobují akné.
- Rozmarýnový olej reguluje tvorbu mazu, čistí a regeneruje pokožku.
- Kyselina mléčná hydratuje pokožku, chrání přirozenou bakteriální flóru, normalizuje procesy odlupování pokožky.
- Derivát kyseliny undecylenové má ochranný účinek na fyziologickou flóru, přítomnou v lidské kůži.
To umožňuje volný růst vlasů na úkor patogenní flóry, odstraňuje nečistoty z vlasů i pokožky hlavy.

Normalizující šampon je určený na mastné vlasy a pokožku hlavy s příliš aktivními mazovými žlázami. Jemně
a účinně myje vlasy, čistí pokožku hlavy od nadbytečného mazu. Zvlhčuje, osvěžuje vlasy a pokožku hlavy, obnovuje rovnováhu citlivé pokožky, redukuje mastivost vlasů. Zanechává vlasy hebké, řádně zvlhčené   a ošetřené. Má charakteristickou vůni přírodních olejů, vhodný pro každodenní použití.

Mineral - šampon keratolytický proti lupům

Účinný keratolytický šampon s bio-sírou a verbena olejem proti lupům na mastné vlasy a pokožku hlavy se sklonem k seboree.

- Bio-síra snižuje aktivitu mazových žláz a tvorbu mazu, má stahující účinek. Pozitivně ovlivňuje vzhled vlasů, reguluje mazové žlázy a účinně odstraňuje lupy. Posiluje vlasy a zabraňuje jejich vypadávání.
- Verbena olej zklidňuje a neutralizuje pachy.
- Derivát kyseliny undecylenové je látka, která má ochranný účinek na fyziologickou flóru, přítomnou v lidské kůži. To umožňuje volný růst vlasů na úkor patogenní flóry, odstraňuje nečistoty z vlasů i pokožky hlavy.

Keratolytický šampon zbavuje vlasy a pokožku nadbytečného mazu, jeho pravidelné používání snižuje tvorbu lupů a zabraňuje nadměrnému maštění. Vlasy zůstávají déle svěží, čisté, bez lupů, zanechává očištěnou pokožku hlavy.

Mineral - šampon posilující pro lámavé vlasy

Účinný posilující šampon s bio-silikonem a rozmarýnovým olejem pro slabé, křehké, lámavé vlasy a suchou pokožku hlavy.

- Bio-silikon obnovuje poškozenou strukturu vlasů, zvyšuje jejich pružnost a lesk.
- Rozmarýnový olej zklidňuje, zabraňuje vypadávání vlasů, stimuluje růst vlasů.
- Derivát kyseliny undecylenové je látka, která má ochranný účinek na fyziologickou flóru, přítomnou v lidské kůži. To umožňuje volný růst vlasů na úkor patogenní flóry, odstraňuje nečistoty z vlasů i pokožky hlavy.

Posilující šampon jemně myje, kondicionuje vlasy již během mytí. Obnovuje jejich stav a vrací jim vitalitu. Nemá vliv na ochrannou bariéru epidermis. Zvlhčuje, nevysušuje vlasy a pokožku. Vlasy zanechává hydratované, pružné, posílené a upravené. Snadno se rozčesávají, mají přirozený lesk a zdravý vzhled. Má charakteristickou vůni přírodních olejů, vhodný pro každodenní použití a pravidelné mytí vlasů i několikrát denně.

 

Více na www.ziajaprotebe.cz.

My pro vás máme opět soutěž a vyhrát můžete balíček všech produktů.

Odpovězte na soutěžní otázku:

 

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.