Vymýcení zbývajících stigmat o sexu

Vymýcení zbývajících stigmat o sexu


Na Mezinárodní den menstruace přináší sexuální wellness značka Satisfyer téma masturbace.

Sex a masturbace v období menstruace zůstává jedním z posledních tabu, pokud jde o sexuální wellness, přesto si mnoho žen v tomto období užívá sex a bylo prokázáno, že pravidelné orgasmy v průběhu menstruačního cyklu mají pro tělo úžasné výhody.

28. května, právě na Mezinárodní den menstruace a den masturbace, zahajuje wellness značka Satisfyer konverzaci na téma odemykání sexuálního potenciálu i když je to zrovna v tom období v měsíci. Pro spoustu žen mohou hormonální výkyvy znamenat zvýšenou chuť na sex, která eskaluje v období menstruace, ale související negativní vnímání, předsudky, strach z nečistoty a pokračující stigmatizace tohoto tématu, mohou vést k tomu, že se ženy stále stydí a toto potěšení si odepírají.

Konverzace o ženské masturbaci explodovaly v roce 2020, přičemž se stále mnoho žen sexu a prozkoumávání svého těla v období menstruace vyhýbá. Orgasmy mohou mít pro tělo mnoho výhod, zejména při menstruačním cyklu, stojí za to mluvit o de-stigmatizaci sexu a masturbaci v tomto období.  

 

Megwyn White, ředitelka pro vzdělávání ve společnosti Satisfyer a certifikovaná klinická sexuoložka říká:

"Pravidelné orgasmy v průběhu cyklu mohou pomoct podpořit zdravou rovnováhu hormonů a pravidelný cyklus, což znamená, že dobrá sexuální wellness rutina bude přínosem před, během a po menstruaci. Když dosáhneme orgasmu, uvolněné endorfiny a hormony, včetně oxytocinu, tzv. hormonu lásky, pomáhají tělu zvládat bolest interakcí s opiátovými receptory v mozku a sníží tak naše vnímání bolesti. Tyto silné chemikálie pracují s mozkem stejným způsobem jako léky na zmírnění bolesti a pomáhají zmírňovat křeče a migrény. Orgasmy mohou také zkrátit délku vaší menstruace, protože svalové kontrakce vytlačují obsah dělohy rychleji, což je win-win." 

Použití vibrátoru může být zvláště přínosné ke zmírnění bolesti a křečí, vzhledem k jejich schopnosti přivádět více kyslíku a průtoku krve do pánevní oblasti, což je často hlavní příčina menstruační bolesti. Vibrátory mohou nabídnout cílenou úlevu prostřednictvím přímého dotyku, a to jak zevně, tak zevnitř, v oblastech, kam nahřívací polštářek nemá vždy přístup. 

 

Pro zvýšení pohodlí v tomto období Satisfyer doporučuje: 

Wand -er- Woman

 

Díky svému jednoduchému tvaru a působivé velikosti je vibrátor Wand-er Woman vhodný pro celotělové terapeutické masáže. Tento výkonný satisfyer zaručeně podráždí vaše intimní partie a dovede vás
k dokonalému vyvrcholení. DMC: 1289 Kč

 

Curvy 3+

Vibrátor potěší klitoris díky kombinaci stimulace tlakovými vlnami a intenzivních vibrací. Ergonomické zaoblené tělo se dokonale přizpůsobí vašim intimním partiím a přivede vás k vyvrcholení, které jen tak nezažijete.
DMC: 1289 Kč 

    

Menstruační kalíšky

Díky menstruačním kalíškům Satisfyer se budete během menstruace cítit bezpečně. Kalíšky jsou k dostání
v různých designech, a to v sadě vždy se 2 různými velikostmi o objemu 15 ml a 20 ml – můžete si tedy zvolit podle síly krvácení. Menstruační kalíšky jsou vyrobeny z hygienického, zdravotně nezávadného silikonu, jsou tedy velmi pružné a pohodlné na nošení.   DMC: 257 Kč 

 

 

 

O značce Satisfyer

Satisfyer je významná značka na poli sexuálního wellness, která propojením technologických inovací a sexuálního zdraví přináší zákazníků příjemné prožitky, které působí na různé smysly. Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Mezi hlavní myšlenky a poselství patří, že sexuální zdraví je pro každého bez ohledu na jeho pohlavní identitu, socioekonomické prostředí, věk nebo pohlaví a schopnosti. Se svými 190 oceněními za design, více než 200 produkty dostupnými ve více než 100 zemích představuje značka nejobsáhlejší sortiment produktů nejvyšší kvality v různých cenových úrovních. Satisfyer je lídrem na trhu v mnoha zemích díky svému hlavnímu produktu Satisfyer Pro 2, který je nejprodávanějším přístrojem na sexuální wellness na světě.

Pro více informací navštivte www.satisfyer.com.