Hurá do přírody

Hurá do přírody


 Vše pro nadšené výletníky

Ráno se probouzet u lesa nebo na pláži a večer se při šplouchání rybníku či mořských vln dívat na hvězdy. Rodinná dovolená, ať už kdekoli, se stoprocentně ukáže ze své nejlepší stránky. S perfektními doplňky pro kempování, funkčním oblečením a outdoorovými hrami budete dokonale vybaveni na své letní dobrodružství! Kolekci „Hurá do přírody“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 24. května 2021, v e-shopu tchibo.cz již od úterý 18. května.

 

Dámské funkční triko

Triko s nápisem. Je s úpravou DryActive Plus a viskózou Lenzing. Předběžná cena 299 Kč.

 

 

Pánské funkční triko

Triko je z 33 % z biobavlny. Je s úpravou DryActive Plus. Předběžná cena 349 Kč.

 

 

Sukně se šortkami

Sukně má skryté všité šortky. Je s úpravou DryActive Plus. Předběžná cena 599 Kč.

 

 

Bunda s kapucí

Bunda nebo mikina dle potřeby. Je s úpravou DryActive Plus. V nabídce je ve více barvách. Předběžná cena 699 Kč.

  

 

Pánská funkční bunda

Bunda se stojáčkem. Je s úpravou DryActive Plus. Předběžná cena 699 Kč.

 

 

Pánské funkční kalhoty

Funkční šortky i kalhoty. Jsou s úpravou DryActive Plus a jsou extrémně odolné. Nohavice lze díky zipu jednoduše odepnout a získat šortky. Předběžná cena 699 Kč.

 

Outdoorový batoh

Batoh je odolný a vodoodpudivý. Má polstrovaná záda. Díky tvaru je velmi prostorný, jeho rozměry jsou 29 x 61 x 15 cm. V nabídce je v hnědé nebo žluté barvě. Předběžná cena 699 Kč.

 

 

Dekový spacák 4v1

Spacák, přehoz, polštář i deka. Spacák nabízí hned čtyři řešení najednou, která lehce unesete v batohu - klasický spacák, rozložený poslouží jako deka nebo hřejivý přehoz ve stanu či u večerního táboráku a složený jako polštář. Spacák je nenáročný na údržbu. Jeho rozměry jsou 80 x 190 cm. Předběžná cena 799 Kč.

 

 

Guma na skákání

Zábava pro malé i velké. Guma má extra široký elastický pásek a její délka je 260 – 520 cm. Předběžná cena 179 Kč.

 

 

Skládací kanystr na vodu

Skladný a praktický. Kanystr je vhodný na pitnou vodu. Jeho objem je 10 l. Předběžná cena 199 Kč.

 

 

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

 

Více na www.tchibo.cz .