Boostery si rychle poradí s akné i s vráskami

Boostery si rychle poradí s akné i s vráskami

Vysoce koncentrované kosmetické přípravky, tzv. boostery, představují velkou pomoc při péči
o pleť. Dokážou totiž „dopravit“ aktivní účinné látky až do hlubokých vrstev pokožky. Poradí si s dehydratací, žilkami i vráskami. A pokud vás trápí akné v souvislosti s nošením respirátoru nebo roušky, je booster jedinečné řešení.


„Boostery jsou výsledkem moderního výzkumu a staly se v kosmetické péči doslova hitem posledních let. Jedná se o vysoce koncentrované přípravky, které jsou koncipovány tak, aby účinné látky pronikaly do co nejhlubších vrstev pokožky a tam aktivně působily. Následně se překrývají krémy, které zajišťují péči, výživu
a ochranu vyšších vrstev pokožky. Velkou výhodou boosterů je, že se dají v jeden okamžik kombinovat přesně podle individuálních potřeb dané pleti. To znamená, že například na mimické vrásky v okolí očí použijeme liftingový booster, na rozšířené žilky na tváři booster proti začervenání a na akné v okolí úst booster při akné. Následně můžeme použít na celý obličej vhodný krém, například hydratační,“ vysvětluje Martina Košťálová z české kosmetické společnosti Essenté,
která se zabývá vývojem a výrobou tzv. kosmeceutik, což jsou přípravky na pomezí kosmetiky a léčivých přípravků. 

 

Překvapivě rychlý účinek

„Velkou předností boosterů je i rychlost, s jakou dokážou působit. Během chvilky dodají vláhu pokožce, která je dehydrovaná, doslova „vyzmizíkují“ mimické vrásky kolem očí, poradí si i s hypersenzitivní pletí se sklony k zarudnutí,“ říká Nikol Bárová, kosmetička ze společnosti Essenté, a přidává ještě jeden vyzkoušený tip, který se bude hodit zvláště v dnešní době. „Konkrétně Essenté Booster při akné doporučuji vyzkoušet každému, koho začalo trápit akné v souvislosti s častým nošením roušky nebo respirátoru. Použití je jednoduché a výsledek vynikající. Stačí nanést třeba večer před spaním malé množství boosteru na vyčištěnou pleť, přímo na postižené místo, a ranní pohled do zrcadla bude hned veselejší.“  

 

5 boosterů, které stojí za to vyzkoušet:

Essenté Aktivní booster při akné je určen pro problematickou a k akné náchylnou pleť jako účinná prevence tvorby zánětlivých projevů. Ničí zánětlivé procesy již v samotném zárodku. Problematické oblasti ihned zklidní
a pomůže s obnovou běžných funkcí kůže. Reguluje tvorbu kožního mazu a podporuje regeneraci pleti. Velmi dobře se vstřebává a nezanechává mastný film. Booster je vhodný k lokální aplikaci na místa postižená akné či podobnými zánětlivými projevy. Obsahuje aktivní látky D-panthenol, kyselinu salicylovou, Seboclear MP a ureu.
 

Essenté Intenzivní hydratační booster je vysoce koncentrovaný booster s osvěžující gelovou texturou pro okamžitý přísun vlhkosti do pokožky. Tato jedinečná receptura okamžitě hydratuje i silně vysušenou pleť. Vysoký obsah aktivních látek pokožku zklidňuje a regeneruje, takže dlouhodobě zůstává intenzivně hydratovaná, hebká a svěží. Booster se velmi dobře vstřebává a nezanechává mastný film. Obsahuje aktivní látky hydractin, kyselinu hyaluronovou, Myramaze, omega CHS aktivátor, D-panthenol a urea.  

Essenté Booster proti začervenání je určen pro hypersenzitivní pleť a aktivně redukuje její začervenání. Odstraňuje pocity pálení, suchosti a podráždění, způsobené přecitlivělostí pleti. Hydratuje, okamžitě redukuje viditelné zarudnutí a předchází riziku jeho opětovného rozvoje. Zmírňuje projevy akné a zpomaluje proces stárnutí pleti. Obsahuje aktivní látky Antileukine-6, D-panthenol, Eurol BT, extrakt z jerlínu japonského, kyselinu hyaluronovou a Telangyn peptide. 

Essenté Intenzivní zpevňující booster proniká do hlubších vrstev pokožky, kde posiluje syntézu kolagenu
a elastinu – dvou proteinů nezbytných pro mladistvý vzhled pokožky. Intenzivně vyhlazuje a zpevňuje pleť. Redukuje tvorbu vrásek a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Je vhodný pro pleť zralou, povadlou a unavenou. Velmi dobře se vstřebává a zanechává pokožku dlouhodobě hebkou a svěží. Obsahuje aktivní látky Celligent, D-panthenol, omega CHS aktivátor a Pepha-Tight. 

Essenté Hyaluronový booster je intenzivní hydratační péče, která pomocí vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové vypíná pleť obličeje a odstraňuje z ní vrásky. Sérum má silné hydratační a liftingové účinky, které pomáhají pleti zachovávat přirozenou pružnost, pevnost a mladistvý vzhled. Několik minut po nanesení je zřetelně vidět, jak je pleť vypnutá, a hlubší i jemné vrásky jsou méně znatelné. Ihned po nanesení pleť příjemně osvěžuje a dodává jí vitalitu. Obsahuje aktivní látky kyselinu hyaluronovou, Liftonin Xpert.

  

Koupíte je na www.essente.cz za cenu 970 Kč. 

 

 

Essenté je špičková česká kosmetika, která využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti kosmetologie
a dermatologie. Spoustu praktických rad, jak se o svou pleť starat a udělat ji krásnější, pak najdete na novém portálu
Inspirace.essente.cz.

 

 


Zdroj: inspirace.essente.cz