Stylový sportovní asistent. Hodinky Huawei Watch Fit Elegant přidaly k funkčnosti také šmrnc

Stylový sportovní asistent. Hodinky Huawei Watch Fit Elegant přidaly k funkčnosti také šmrnc


Je libo elegance a sportovní zážitek v jednom? V tom případě jsou nové hodinky Huawei Watch Fit Elegant jasnou volbou. Vylepšená verze klasických Watch Fit přichází v odstínech Frosty White a Midnight Black, nabízí velký displej s povrchem z leštěného skla a páskem z fluoroelastomeru, jehož barevné varianty umožňují přizpůsobit si chytré hodinky svému osobitému stylu. Nové smartwatch nabízejí také celodenní monitorování okysličenosti krve (SpO2). Každý si navíc může vybrat z četných variant ciferníků nebo množství nepřetržitě sledovaných zdravotních hodnot.

 

Definujte svůj vlastní styl

Zatímco HUAWEI WATCH FIT Active Edition jsou k dispozici ve čtyřech různých barvách (Mint Green, Sakura Pink, Cantaloupe Orange a Graphite Black), nová Elegant Edition posouvá řadu o další krok vpřed přidáním dalších dvou variant Frosty White a Midnight Black, které doplňují stávající sadu o minimalistický styl. Nadčasové barvy přinášejí jednoduchý a zároveň prémiový vzhled.

Co se týče materiálů, HUAWEI WATCH FIT Elegant Edition mají tělo z nerezové oceli s displejem z leštěného skla. Jejich měkký fluoroelastomerový popruh je ergonomicky navržen pro celodenní pohodlné nošení              a zaručuje vysokou odolnost. Díky extrémně kompaktní konstrukci zůstávají hodinky HUAWEI WATCH FIT Elegant Edition lehké a pohodlné.

 

Celodenní monitorování SpO2

Okysličenost krve je důležitým ukazatelem celkového zdraví člověka. Série HUAWEI WATCH FIT (Active i Elegant Edition) nabízí celodenní nepřetržité monitorování SpO2 a upozorní, když je jeho úroveň příliš nízká. Uživatelé mohou také během dne sledovat stav všech zdravotních hodnot (kromě SpO2 třeba tepové frekvence nebo kvality spánku) pomocí aplikace HUAWEI Health, která detailně analyzuje zdravotní hodnoty uživatele.

Zůstaňte FIT

Interaktivní a poutavé fitness kurzy byly vždy jedinečnou předností řady HUAWEI WATCH FIT. Kromě 96 režimů cvičení bylo vyvinuto 12 jednoduchých fitness lekcí zaměřených na nejčastější cíle, včetně spalování tuků, tonizace a uvolnění napětí v ramenou a krku. Tyto kurzy nemají žádná omezení času ani místa; uživatelé mohou jednoduše zahájit kurz doma nebo v kanceláři. Zůstat aktivní je tak díky fitness programům stejně rychlé
a jednoduché jako sáhnout po šálku kávy.

Kromě 12 indoor osobních tréninkových kurzů obsahuje HUAWEI WATCH FIT také 13 vestavěných běžeckých tréninků pro běžce všech úrovní. Když běžíte, chytré hodinky udělují pokyny k běhu a analyzují počet kroků pomocí vestavěného GPS, čímž se zároveň zvýší účinnost tréninku a sníží riziko úrazu.

S vedením tréninkových kurzů a podrobných dat budou dostanou uživatelé tréninkový program na míru a krok za krokem dosáhnou svých cílů v oblasti fitness.

Maximální zážitek z chytrých hodinek

Na nových HUAWEI WATCH FIT Elegant Edition si můžete přizpůsobit ciferník pouhým klepnutím. Jako pozadí lze nastavit i fotografie ze smartphonu, takže si kdykoliv připomenete oblíbené okamžiky, svého domácího mazlíčka nebo selfie s přáteli.

Kromě nespočtu chytrých funkcí se mohou HUAWEI WATCH FIT Elegant Edition pochlubit i 10denní výdrží baterie (i při zapnutém sledování srdeční frekvence a kvality spánku). Kromě toho hodinky podporují také technologii rychlého nabíjení Huawei – jedno pětiminutové nabití vystačí hodinkám na celodenní běžné fungování.

Nová HUAWEI WATCH FIT Elegant Edition přináší vylepšený zážitek z chytrých hodinek díky svému designu, materiálům a funkčnosti. Pro uživatele, kteří vyžadují aktivní správu zdraví a analýzy tréninku chytrými hodinkami s prvotřídním designem, jsou HUAWEI WATCH FIT Elegant Edition perfektní volbou. Pořídit si je můžete na e-shopu Huawei Store, nebo u standardních partnerů Huawei za cenu 2 999 Kč.

 

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK