PROMĚNY s KetoMix: Lucie své úzkosti zajídala sladkostmi

PROMĚNY s KetoMix: Lucie své úzkosti zajídala sladkostmi

Přála by se dostat na svou původní váhu


I když se Lucie celý život věnuje sportu dostala se na váhu 80 kg při 160 cm. Svá životní trápení ale začala zajídat sladkým a vymklo se jí to z rukou. Do výzvy se přihlásila, protože by ráda shodila 20 – 30 kilogramů.

 

Do redakčního projektu Proměny s KetoMix jsme vybrali dvě soutěžící, které budou společně hubnout celkem dva měsíce.

První odvážlivkyní je Lucie, která se do výzvy přihlásila s jasným cílem. Zbavit se závislosti na sladkém
a zhubnout kila navíc. Časem si začala všímat, že se jí těžce dýchá, dělá jí problém chůze do schodů a dokonce se obávala, že za tím vším mohou být zdravotní problémy. Lékaři ji vyvedli z omylu a Lucie to začala přisuzovat své nadváze.

  
Lucie před proměnou

Co je to KetoMix dieta?

KetoMix využívá jednoduchý princip hubnutí, který funguje na všechny bez rozdílu věku či pohlaví. Když kontrolovaně omezíte ve svém jídelníčku příjem sacharidů (tedy cukrů), v těle nastane naprosto přirozená biochemická reakce. Chybějící cukry začne nahrazovat ketony, což jsou látky, které si samo vytvoří z vašeho uloženého tuku. To znamená - omezíte cukry, a pokud máte zásoby tuku, tělo ketony využije jako náhradní zdroj energie. Tím pádem hubnete jen tuk, nikoli svaly. A vaše kila začnou ubývat. Rychle a bez sebemenší námahy.

 

KetoMix dieta vám poskytne vše, co pro hubnutí potřebujete

Pokud chcete hubnout opravdu efektivně a bez toho, abyste pravidla diety museli zdlouhavě studovat, svěřte se do rukou odborníků. KetoMix dieta vám poskytne jídla na celou dobu hubnutí. K ruce budete mít výživové poradkyně, které vám zdarma zodpoví všechny vaše dotazy. Vybírat si budete z široké nabídky jídel – od koktejlů přes proteinové tyčinky, kaše či pudinky až k omeletám a polévkám, pečivu nebo těstovinám. Chutě na sladké zaženete perníkem, nízkosacharidovými čokoládami a čokoládovými krémy. A dovolit si můžete
i sklenku KetoMix vína denně.

 koktejly

 obalovaný chřest