Retro Artsy by Westwing Collection: šik fantazie minulých dob

Retro Artsy by Westwing Collection: šik fantazie minulých dob


Mix stylu retro a uměleckých prvků - Retro Artsy by Westwing Collection nás přenese do světa designu obohaceného o zajímavé prvky. Kolekce čerpá z toho nejlepšího ze 60. let – kontrast černé a bílé, geometrické a abstraktní vzory a subtilní akcenty matného zlata.

Důležitý je i výběr materiálů: tmavé dřevo, samet, světlé vlněné textilie – díky tomu vše zaujme již na první pohled. V kolekci také naleznete travertin, buklé a tkané vzory, což jsou nejnovější prvky interiérového designu. Silným akcentem je také vídeňská pletenina, která je především známá díky křeslům, ale nyní ji můžete nalézt
i na záhlavích postelí či konferenčních stolcích.

Díky kolekci Retro Artsy chceme vytvořit v domovech dostatek energie a pocit štěstí. Prvky inspirované stylem retro jdou ruku v ruce s jednoduchými abstraktními vzory a barevnými předměty, které podkreslují šmrnc daného aranžmá. Je to uklidňující interiér s prvky moderního umění, barevnými akcenty a mixem materiálů, díky nímž pocítíte radost každý den.

        

 

Ale Tobler
Creative Director Westwing Collection

Retro Artsy by Westwing Collection to znamená zábava: retro prvky a mix barev i materiálů. Kolekce je dostupná na WestwingNow.cz od 21.05.2021.