Den sousedů: vyberte svému sousedovi perfektní víno na základě barev

Den sousedů: vyberte svému sousedovi perfektní víno na základě barev


Den učitelů, den leváků, den básníků… 30. května máme svátek úplně všichni bez ohledu na to, jakou profesi vykonáváme, kterou rukou píšeme nebo jak nám to jde s verši. Předposlední květnový den je totiž Dnem sousedů. Nejedná se o žádnou novinku v kalendáři, letos se u nás slaví dokonce už podvacáté. Připojte se k oslavám a utužte vztahy se svým sousedem! Pokud přemýšlíte o drobném dárku, vězte, že víno je vždy dobrý nápad! A pokud chcete vašemu dárku dodat zajímavý rozměr, máme pro vás tip – zjistěte, jaká barva k vašemu sousedovi a vašim vztahům pasuje nejlépe a vyberte jim víno Motýl s barevnou kresbou přímo na míru!

 

Oranžová: Pro veselé sousedy a radostné okamžiky

Vídáte málokdy vašeho souseda jinak než s širokým, upřímným úsměvem? Je věčným optimistou, společenský, rád si s vámi poklábosí a radost mu dělají i malé drobnosti? Oranžová, která symbolizuje i navozuje pocit štěstí, je tak jeho barvou a oranžový Motýl je jeho vínem!

Oranžové tipy:

Motýl Rizling Vlašský, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

Motýl Zweigeltrebe, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

 

Žlutá: Pro společnou pohodu

Žlutá je barvou svobody, inteligence, moudrosti. Má povzbuzující a rozveselující účinek. Navozuje pocit sounáležitosti a harmonie a v neposlední řadě je spojována s pamětí. Máte-li to štěstí, že se svým sousedem sdílíte hromadu společných příjemných zážitků, stavte se s lahví žlutého Motýla na tyto chvíle zavzpomínat.

Žluté tipy:

Motýl Chardonnay, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

Motýl Müller Thurgau, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

Motýl Cabernet Sauvignon, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

 

Červená: Pro povzbuzení souseda

Býval váš soused vždycky plný životní energie, která se ale pod vlivem aktuálního dění malinko vytratila? Darujte mu víno Motýl v červeném odstínu. Červená barva totiž umí rozproudit krev v žilách a navrátit chuť do života.

Červené tipy:

Motýl Tramín červený, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

Motýl Merlot, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

 

Modrá: Pro navázání komunikace a domluvu

Ne vždy jsou sousedské vztahy bez mráčku. Konflikty a naschvály ale ničemu neprospívají. Udělejte první krok ke smíru a překvapte souseda modrým Motýlem. Modrá je barvou diplomacie, harmonie a klidu. Představuje spokojenost, spolehlivost a vyrovnanost. Podporuje také komunikaci.

Modré tipy:

Motýl Riesling, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

Motýl Rosé, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

Motýl Modrý Portugal, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

 

Růžová: Pro sousedy, na kterých vám záleží

Máte svého souseda rádi a záleží vám něm? Růžový Motýl je v tom případě skvělým dárkem! Růžová barva symbolizuje něhu a náklonnost. Je také barvou elegance a skvěle se hodí k oslavám. Vzbuzuje navíc chuť na sladké, proto přineste sousedovi s Motýlem i kus právě upečeného koláče.

Růžové tipy:

Motýl Muskat Ottonel, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

Bílá: Pro dokonalé sousedy

Myslíte-li si, že je váš soused ztělesněním dokonalosti, polichoťte mu těmito slovy a lahví bílého Motýla. Právě bílá je totiž symbolem čistoty a bezchybnosti. Tuto charakteristiku doplňte vhodným příkladem, třeba si kromě dobrého pocitu odnesete i návod, jak dělat leccos lépe.

Bílé tipy:

Motýl Rulandské biele, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

Fialová: Pro souseda, který je vaším protikladem

Je váš soused vaším pravým opakem? Přistupuje k věcem s naprosto jiným postojem než vy, přesto žijete v souladu a vše vám kouzelně funguje? Ne nadarmo se říká, že protiklady se přitahují! Barvou protikladů je fialová, tak pokud ho chcete potěšit, fialový Motýl je jasnou volbou.

Fialové tipy:

Motýl Rulandské šedé, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

  

Zelená: Pro souseda, který se nezastaví

Máte souseda, který vypadá, že neví, kam dřív skočit? Darujte sousedovi zeleného Motýla. Zelená je barvou rovnováhy, pohody a má uklidňující a uvolňující schopnosti. Pro jeho vytížení je tak ideální! Buďte ale připravení a lahev doneste vychlazenou. Pozve-li vás soused rovnou na skleničku, položili jste pevný základ vyrovnaným
a přátelským vztahům.

Zelené tipy:

Motýl Sauvignon Blanc, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

Motýl Veltlínské zelené, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

Motýl Svätovavrinecké, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

 

 

 

 

 zdroj: http://www.vinomotyl.cz/