Balíček plný dokonalosti s Gabriellou Salvete

Balíček plný dokonalosti s Gabriellou Salvete


Soutěžte s námi o nadupaný balíček kosmetiky od Gabriella Salvete, který z vašeho denního líčení udělá tu nejpříjemnější rutinu. Jeho obsah vám představíme v článku. K zapojení do soutěže stačí správná odpověď na naši otázku. Tak neváhejte a pojďte na to!

Gabriellu Salvete již jistě znáte. Sortiment se neustále rozšiřuje, a tak už skoro neexistuje odvětví kosmetiky, ve kterém by se Salvete neobjevila. Nesmíme však zapomínat na základní kámen, který položila již v roce 1992. Byla jím dekorativní kosmetika a později doplňky z řady TOOLS. Právě v dekorativní kosmetice se objevují absolutní bestsellery značky.

V soutěžním balíčku naleznete komplet pro líčení očí. Je jimi řasenka Gaby 100%. Ta nabízí perfektně navržený kartáček proti slepování řas, velmi intenzivní pigmentaci a docílí dokonale přirozeného vzhledu. K usnadnění práce s očními linkami jsme do balíčku zařadili Liquid Contour. Oční linky s nejsnazší manipulací. Perfektní look jako z filmových pláten doladí paletka očních stínu Gabriella Salvete palette 10 shades.

Ani na rty se nesmí zapomenout. Velkým oblíbencem je Lip Oil Tint. Jeho mohutný aplikátor usnadňuje jeho nanášení a pomáhá pokrýt celé rty. Při pravidelném používání předejdete popraskání rtů i v tom nejhorším počasí a umožníte si tak perfektně vypadající rty i při použití matné rtěnky. Abychom dostáli svým slibům, právě tuto kombinaci v balíčku naleznete a můžete si sami vyzkoušet, jak budou vaše rty po péči s olejíčkem vypadat v matné rtěnce Matte Lips v odstínu 102 Cherry Berry.

 

Věřte, že s dekorativní kosmetikou od Salvete se vaše líčení stane absolutně neodolatelným. Balíček obsahuje mnohé další produkty, které vás jistě překvapí. Pokud si budete chtít prohlédnout celou nabídku od Gabriella Salvete, stačí kliknout na internetový obchod europarfemy.cz.

 

 

 

 

Hrajeme o 5 balíčků plný kosmetiky Gabriella Salvete a každý obsahuje 10 oblíbených produktů:

Gabriella Salvete Brushes Powder Brush Štětec 1 ks
Gabriella Salvete Lip Oil Balzám na rty 2,7 ml Odstín 01
Gabriella Salvete Contouring Palette Dekorativní kazeta 15 g
Gabriella Salvete Longlasting Enamel Lak na nehty 11 ml Odstín 24 Classic Red
Gabriella Salvete Eyebrow Palette Set a paletka na obočí 5,2 g
Gabriella Salvete Liquid Contour Oční linka 4 ml Odstín 01 Black
Gabriella Salvete Palette 10 Shades Oční stín 12 g Odstín 03 Grey Gabriella
Salvete Gaby 100% Black Lashes Řasenka Black
Gabriella Salvete Fixing Powder Pudr Transparent

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.