Vandini, domácí lázně pohody

Vandini, domácí lázně pohody


Kdo z nás občas nezatouží po dokonalé relaxaci? Vypnout, uvolnit se a nechat veškeré události odplynout pryč. Že není možné jenom tak odjet na dovolenou? Vyzkoušejte Vandini tip a dopřejte si jeden „domácí den“, mini dovolenou, trvající 24 hodin. Budete překvapení, co se stavem vašeho těla i duše udělá.

Květové vody pro vaše blaho
Zejména pro lidi, žijící ve shonu měst, je synonymem odpočinku příroda. Krásný, zelený, čistý a kvetoucí prostor, do kterého vás kosmetika Vandini dokáže hravě přenést. V každém produktu totiž najdete čistou přírodní esenci v podobě květové vody. Energii vám dodá květová vody z květu pomeranče, nebo vanilky, tak, jako něžné pohlazení působí květová vody z fialek, někoho okouzlí graciézní vůně pivoněk, jinému dodá pocit klidu jemná květová vody z magnolie.

Vyzkoušejte Vandini super trio: Pleťová maska, relaxační koupel, tělový peeling
Wellness den doma nestojí mnoho času, peněz, úsilí na plánování a organizaci, a i proto vám dokáže dolít více sil, než byste čekali. Zůstaňte pouze sami se sebou, nic neplánujte a dělejte jenom to, co se vám zachce. Volný den korunujte Vandini wellness rituálem ve vaší koupelně. Rádi s vámi sdílíme recept na malé domácí lázně.

Co budete potřebovat?

  • Váš oblíbený sprchový gel značky Vandini, který můžete vybírat ze všech dostupných produktových řad
  • Dvě lžíce hrubozrnné mořské soli
  • Jednu lžíci sušených nebo čerstvých okvětních lístků růží
  • Zvláčňující tělové máslo. Za pozornost určitě stojí máslo Vandini vitality s květovou vodou z květu vanilky a vzácným makadamovým olejem
  • Jednu z tříkrokových pleťových masek Vandini, zda hluboce čisticí nebo hydratační, záleží na stavu a aktuálních potřebách vaší pleti    Krok 1: Květinová koupel

    Pro dokonalý začátek relaxační kúry se ideálně hodí teplá květinová koupel. Vaše klouby a svaly se uvolní, zmizí napětí a rozjasní se smysly. Pokud si kromě odpočinku, chcete dopřát také trochu kreativity, přidejte do napuštěné teplé vany, kromě vašeho oblíbeného sprchového gelu (v dostatečném množství, nejlépe 1 – 2 lžíce) také dvě lžíce hrubozrnné mořské soli a jednu lžíce sušených nebo čerstvých okvětních lístků růží.

Růžové lístky mají díky své vůni harmonizující a relaxační účinek. Optimální teplota vody koupele by se měla pohybovat mezi 35 a 36° C. Poležte si ve vaně 15 - 20 minut (dlouhá koupel při této teplotě může zatěžovat krevní oběh a vysušovat pokožku). Pro dokonalou atmosféru můžete zapálit svíčky a poslouchat oblíbenou relaxační hudbu.

 

Krok 2: Pečujte o tělo po koupeli
Při koupání nebo sprchování ztrácí pokožka tuk. Proto po koupeli promasírujte celé tělo některým z tělových másel, nebo lotion, podle vaší nálady a potřeb pokožky. Jakmile máslo oschne, zabalte se do heboučkého županu a připravte se na třešničku na dortu vaší wellness péče.

 

Krok 3: Rozzařte celý obličej!
Relaxační kúru doporučujeme zakončit péčí o pleť obličeje. Použijte Vandiniho tříkrokovou pleťovou masku, díky které zvládnete čištění, regeneraci a uvolnění pokožky. Stejně tak jako ostatní přípravky značky Vandini jsou i pleťové masky bez parabenů, silikonů a látek na bázi ropy. Krásná hladká a svěží pleť rozzáří nejen vaši pleť, ale i vaši náladu!

 

Kdy „pojedete zase na dovolenou“?
Vyzkoušeli jste to? Jak se po jednom „domácím dnu“ cítíte? A už vám někdo z blízkých řekl, že vypadáte skvěle? Není divu, vždyť jste se právě vrátili z dovolené a možná je čas naplánovat si, kdy si ji dopřejete znovu.

Chcete se o Vandini produktech a květových vodách dozvědět víc?

Navštivte www.liftea.cz.