Dokonalá čistota s PUR Active

Dokonalá čistota s PUR Active


Dopřejte svému nádobí tu nejlepší péči pro dokonalou čistotu bez poškození povrchů. Speciálně vyvinutá ergonomická houbička PUR Active je vhodná pro všechny typy nádobí. Snadno a lehce odstraní nečistoty
i z těch nejjemnějších povrchů.

PUR Active houbička je ideální pomocník na každý den, díky kterému snadno umyjete veškeré nádobí, které mate doma. Speciální čistící vrstva důkladně vyčistí odolné zbytky nečistot, a to i z těch nejcitlivějších povrchů jako je teflon či sklokeramická deska. Drsnější strana houbičky je vyrobená ze speciálního PUR aktivního materiálu, který znečištění nejprve naruší a následně odstraní. Díky tomu nedochází k poškrábání ani toho nejchoulostivějšího materiálu.

Po každém opláchnutí je houbička čistá a znovu jako nová. Navíc drsnější celistvý povrch zabraňuje proniknutí nečistot dovnitř houbičky, čímž se prodlužuje její celková životnost. Ta je výrazně delší než u houbiček, které tuto úpravu nemají. Pro pohodlné mytí nádobí byl přizpůsoben i ergonomický tvar houbičky, díky které vám příjemně padne do ruky.

 

PUR Active houbičky od značky Vileda jsou k dostání až ve třech baleních:
Vileda PUR Active houbička vysoká 2 ks je k dostání od 36,90 Kč.
Střední velikost s dvěmi houbičkami v balení zakoupíte od 34,90 Kč.
Barevnější verzi ve složení 3+1 zakoupíte od 51,90 Kč.

 

 

Více informací na www.vileda.cz.