Jaký vybrat kryt na iPhone?

Jaký vybrat kryt na iPhone?


Chytrý telefon značky Apple si určitě zaslouží pořádný obal. A jaké kryty na iPhone jsou populární? Co všechno je vlastně na trhu k dostání? Sladit mobil s vaším outfitem nebo životním stylem dnes není vůbec problém, protože nabídka je doopravdy bohatá.

Přemýšlíte, zda je vůbec nutné si obal na iPhone pořizovat? Ano, je. Málokdo se o svůj telefon stará tak poctivě, aby si mohl být jistý, že mu nikdy nespadne a nepoškrábe se. Kryt na iPhone stojí pár korun, nanejvýš pár stovek korun, pokud zatoužíte po nějakém značkovém – tahle částka se každopádně vyplatí investovat. Takže jaký si vybrat?

Kryt nemusí váš iPhone zohyzdit

Nejvíce by se vám stejně líbilo nosit iPhone zcela bez krytu? Pořiďte si tenký a průhledný obal na iPhone, který nechá krásu vašeho telefonu plně vyniknout. Má jen jednu nevýhodu. Plastové průhledné kryty na iPhone mají tendenci časem zajít, najednou už nejsou tak průhledné, plast zežloutne. Musíte je tedy častěji měnit.

Kryt s kamínky

Pro parádnice, jež mají rády luxusní styl, jsou výtečnou volbou kryty s kamínky a diamanty. Kryt sám o sobě nemusí být plochý, může na sobě mít různé prostorové ozdoby, třeba právě kamínky. Co takhle kryt zdobený kamínky ve stylu achátu a diamantu? S ním bude váš telefon nepřehlédnutelný.

Tepelně citlivý kryt

Toužíte po speciální vychytávce? Na AppleKing.cz prodávají tepelně citlivý termo kryt, který zachovává otisk vaší ruky. Nic takového nejspíš vaše okolí ještě nevidělo, takže se připravte na otázky, kde se dá sehnat.

Odolný kryt

Telefon vám z kapsy padá pořád a v kabelce ho nosíte v jedné přihrádce s klíčemi? To chce pořádnou ochranu, třeba rovnou ochranný kryt. Tento typ obalu rozhodně není určen jen pro pány, seženete ho i v růžové variantě.

Nabízí se samozřejmě také spousta dalších variant. Flipová pouzdra, gumové kryty, kryty s nejrůznějšími ornamenty a obrázky, jednobarevné obaly – je jich nespočet. Určitě si vyberete i vy, tak nenechávejte svůj iPhone bez ochrany.