Soutěž GRILUJEME VE MĚSTĚ pokračuje

Soutěž GRILUJEME VE MĚSTĚ pokračuje

VITANA letos postaví tři nová griloviště


Značka Vitana již popáté uspořádala soutěž o výstavbu veřejného griloviště. Letošním vítězným obcím, Červená Voda, Janov u Krnova a Bezděčí u Trnávky, tak do léta vybuduje grilovací místa. Přehled dosavadních grilovišť mapuje na svých stránkách grilujemevemeste.cz.


O výstavbu grilovacích míst soutěží města a obce formou hlasování, které probíhá na stránkách projektu vždy před grilovací sezónou. Vitana každoročně daruje griloviště třem účastníkům s nejvyšším počtem hlasů.

Letos Vitana zamíří za výherci dvakrát na Moravu a jednou na pomezí Čech a Moravy. Steak si na novém grilovišti budou moci připravit v severomoravské obci Červena Voda, druhé místo připadlo Janovu u Krnova v okrese Bruntál a třetím výhercem se stala obec na pomezí Čech a Moravy, Bezděčí u Trnávky.

„O místech, kde by si lidé grilovací místo přáli, bylo možné hlasovat na soutěžním webu do 7. dubna, stačilo zadat PSČ. Se stavbou grilovišť chceme začít co nejdříve, aby byla v případě zlepšení epidemické situace dostupná během hlavní grilovací sezóny,“ uvedl Martin Kusal z marketingového oddělení společnosti Orkla Foods Česko
a Slovensko.

Každé grilovací místo je vybaveno kvalitním ocelovým grilem, stolem, lavicí a menším odkládacím stolkem.

Díky Vitaně mají lidé, kteří nemají zahrádku nebo chalupu, možnost ugrilovat si oblíbené dobroty mimo svůj domov ve městě či obci. Minulý rok se svého griloviště dočkali obyvatelé Žatce, Jílového u Prahy a Albrechtic.

Mapu se všemi grilovacími místy najdete na www.grilujemevemeste.cz.

 

My jsme si pro vás ve spolupráci s Vitanou připravili soutěž o tři balíčky grilovacího koření. 

Sleduj sekci SOUTĚŽE!