Soutěžte o Liftea Liposomální vitamín C a doplňte céčko efektivně a s chutí

Soutěžte o Liftea Liposomální vitamín C a doplňte céčko efektivně a s chutí


Seznam blahodárných účinků vitamínu C je velmi dlouhý. Za všechny tak připomeňme alespoň ty, které v jarních měsících obzvlášť oceníme. Patří k nim příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost organismu nebo snížení míry únavy a vyčerpání. V náročném období je důležitá i podpora správné činnosti nervové soustavy a psychiky. Tělo si vitamín C neumí samo vytvořit, a tak je jeho doplnění na nás. Užitečným pomocníkem vám může být tekutý přípravek Liftea Liposomální vitamín C, který máme připravený pro tři výherce této soutěže.

Předností má tento doplněk stravy hned několik. K těm nejdůležitějším patří jak vysoký obsah 1 000 mg vitamínu C v denní dávce, tak liposomální forma. Ta významně zvyšuje využitelnost vitamínu v našem těle.  Liposomy jsou totiž drobné kapénky, jejichž polopropustný obal zjednodušeně řečeno chrání účinnou látku při cestě naším zažívacím traktem. Zajišťuje tak její optimální uvolnění a vstřebání do krve, aby z ní měl náš organismus co možná největší užitek.

Tekutá forma usnadňuje nejen vstřebávání účinné látky, ale i užívání přípravku všem, kteří neradi polykají tablety. Příjemná je i jahodová příchuť doplňku stravy Liftea Liposomální vitamín C.


Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
DMOC přípravku Liftea Liposomální vitamín C je 479 Kč (250 ml).

 

Bonusem je obsah dalšího vitamínu, a to rovněž v liposomální formě. Chcete-li se do soutěže o doplněk stravy Liftea Liposomální vitamín C zapojit, napište nám, o jaký vitamín se jedná. Prozradíme, že přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.