Pedik vás přesvědčí, že každý krok může být lehčí

Pedik vás přesvědčí, že každý krok může být lehčí


Nový Pedik pečuje o vaše nohy. Změkčuje pokožku a zamezí otlakům.

Nesprávné držení těla, stejně jako nevhodná obuv, vedou k nesprávnému rozložení tlaku na chodidlo a tím vzniku otlaků. V místech vysoké zátěže dochází k deformitám a zbytnění kůže, jejichž následkem je bolestivý pohyb a nesprávné držení těla.

Na místě je včasná prevence, tedy pravidelná péče o chodidla. Pokud se stane automatickou součástí každodenní hygieny, máte vyhráno a Pedik vás přesvědčí, že každý krok může být lehčí.

ALPA Pedik- krém s včelím voskem, vitamínem E a panthenolem zabraňuje zbytnění pokožky a tvorbě otlaků na nohou. Díky jeho zvláčňujícím účinkům udržíte pokožku nohou pružnou a měkkou, a to i na silně zatěžovaných místech chodidel. A co navíc?  Nožky přjemně provoní.   

Specialistou na otlaky a ztvrdlou kůži na nohou je ALPA Pedik ve formě balzámu.  Základem je bambucké máslo a včelí vosk s lanolinem, které vydatně promastí a změkčí zbytnělou kůži. Vitamín E pak urychlí hojivé procesy a regeneraci kůže v místech jejího popraskání. Balzám použijte na noc, aby jeho působení bylo co nejdelší.

  

 

Cena Pedik krému na nohy je 35 Kč.
Cena Pedik balzámu na ztvrdlou pokožku je 54 Kč.

Více na www.alpa.cz.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o balení produktů na nožky Alpa Pedik.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

 Výherci: N. Kopáčková, Z. Nedbal, L. Kopecká