FIT slaví třicítku. Pojďte si zasoutěžit o chutnou výhru

FIT slaví třicítku. Pojďte si zasoutěžit o chutnou výhru


Víte, že české cereální tyčinky značky Fit od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina jsou tu s námi již třicet let? Ano, právě uplynula dlouhá tři desetiletí od chvíle, kdy světlo světa spatřila tyčinka Fit müsli šťavnatá. První vyrobená müsli tyčinka v České republice. Že jí dobře znáte? Jak by ne, vždyť na pultech obchodů tuto oblíbenou stálici naleznete dodnes.

V průběhu let se do Fit rodiny zařadili noví členové. A tak můžeme zdravě mlsat na několik způsobů. Fit müsli nabízí mnoho příchutí ve variantě bez polevy nebo s kakaovou či jogurtovou polevou. Jemně namletá tyčinka Fit fruit je bohatou ovocnou bombou, která osloví malé i velké mlsouny. Ruku v ruce s nejmodernějšími výživovými trendy kráčí Fit SMOOTHIE, nyní i v nejnovější příchuti s křupavými arašídy, zeleným čajem a kofeinem. Bezlepkové mlsání na úrovni zajistí tyčinky Fit go z extrudovaných cereálií.

Víte, co mají všechny „fitky“ společného? Díky vyváženému poměru bílkovin, sacharidů a tuků jsou výborným zdrojem postupně se uvolňující energie. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin přírodního původu v čele s českými jablky, pěstovanými ve vlastních sadech. Mají vysoký obsah vlákniny, složky nezbytné pro správné fungování organismu. Navíc skvěle chutnají…

 

Vynikající chuť nyní můžete vyzkoušet. Stačí najít správnou odpověď na soutěžní otázku a zapojit se do soutěže o výběr cereálních tyčinek Fit.

 

5 výherců se může těšit na balíček tyčinek FIT.

 

  

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: Z. Šmejdová, R. Křelinová