Soutěž s Audiotekou o dárkové poukazy na audioknihy

Soutěž s Audiotekou o dárkové poukazy na audioknihy


Romantika, příjemné napětí, senzační odhalení či nové obzory… Přemýšlíte, který z oblíbených příběhů si vzít s sebou na dovolenou? Můžete hned všechny! Díky Audiotece je budete mít kdykoliv po ruce ve svém mobilu. V rámci akce Červen měsíc audioknih navíc pořídíte české i zahraniční bestsellery za polovinu. Tři výherci této soutěže se mohou těšit na dárkový poukaz na audioknihy v hodnotě 500 Kč.

Dárkový poukaz uplatníte na kterýkoli z titulů akce Červen měsíc audioknih. Nabídka se postupně obměňuje. Každý týden až do 30. června máte na výběr ze stovky audioknižních hitů s 50% slevou. Od světové klasiky, biografií, detektivek přes motivační díla až po vyprávění pro nejmenší posluchače.

Příběhy Audioteky vám zpříjemní relax na pláži i dlouhé cesty za hranice všedních dní. Zabavte děti v autě nebo letadle poslechem nadčasových děl, jako je například soubor Devatero pohádek Karla Čapka. Sami můžete jízdu po dálnicích využít k seberozvoji nebo rozplétání příběhů podle skutečných událostech. Ve své audio knihovničce zapátrejte i v plném hotelovém pokoji, až budete potřebovat trochu klidu sami pro sebe.

Dílům Audioteky propůjčují svůj hlas špičkoví interpreti a známí herci jako Jiřina Bohdalová, Ivan Trojan nebo Otakar Brousek mladší. Poslech si vychutnáte díky aplikaci Audioteka, která má řadu vylepšených funkcí. Například s podporou Apple Car a Android Auto k vám mohou audioknihy promlouvat i za volantem auta.

U každého titulu přitom najdete ukázku nebo až 50minutovou kapitolu k poslechu zdarma, abyste se ještě před zakoupením ujistili, že vám zpracování vyhovuje. Stejně jako v případě titulů z naší letní inspirace:

Robin Baker: Válka spermií

Jak funguje naše sexuální chování z hlediska evoluční biologie? Název titulu popisuje vývojové síly, které působily už na naše předky – a dodnes působí i na nás a naše tělo. Audiokniha je uchopena jako série fiktivních příběhů, na nichž autor trefně dokazuje svoji teorii a doplňuje podrobnějším odborným výkladem. Poslechněte si tak trochu jiné pohádky pro dospělé v podání Libora Terše a Lucie Kožinové.

Sarah Vaughanová: Anatomie skandálu

Pusťte si do uší thriller na choulostivé téma. Když je bohatý a vlivný James obviněn z dávného zločinu, manželka Sophie se postaví na jeho stranu. Na opačné straně barikády je právnička Kate, která chce odhalit pravdu o tragédii. Jak tento souboj dopadne? A je možné, že ani po 12 letech manželství svého partnera neznáte...? Příběhem provází Alžběta Mahdalová, Josef Kaluža, Pavla Gajdošíková a další.

Rudyard Kipling a další: Příběhy zvířátek

Náš poslední tip ocení hlavně malí posluchači. Patří totiž dobrodružstvím z říše zvířat, které jsou tím nejlepším z pokladnice klasických pohádek od autorů Rudyarda Kiplinga, Jamese Baldwina a D.G. Mukerjiho. Vyprávění jsou inspirována bájemi i zázraky přírody, popisují kouzlo přátelství a neuvěřitelných okamžiků. Chcete vědět, proč má leopard skvrny, nebo jak spolu souvisí kůň a olivový strom? Pro Audioteku namluvil nezaměnitelným hlasem Jiří Lábus.

 

Více informací najdete na www.audioteka.cz.

 

Zdroj: archiv Audioteka CZ

 

Zapojte se do soutěže s Audiotekou a získejte 3 x dárkové poukazy na audioknihy v hodnotě 500 Kč dle vlastního výběru.

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.