Vrásky? Minimalizujte je s protivráskovou péčí o pleť

Vrásky? Minimalizujte je s protivráskovou péčí o pleť

Lumo Nordic Bloom


 

Všechny produkty LUMENE jsou inspirovány čistou a autentickou krásou finské krajiny a nekomplikovaným životním stylem příznačným pro zdejší obyvatele. Každý produkt LUMENE byl vytvořen tak, aby dokonale využíval sílu přírodních složek pocházejících z čisté severské přírody, aniž by došlo k narušení jejího citlivého ekosystému.

Složení všech přípravků bylo vyvinuto a pečlivě testováno předními finskými odborníky s využitím patentovaných technologií. Ty vycházejí z vlastních laboratoří Lumene umístěných do inspirativní lesnaté oblasti Espoo ve Finsku. Nově je na každém produktu vyobrazen symbol v kolečku, který informuje o tom, z kolika procent je složení produktu přírodní. Hodnoty se pohybují zpravidla mezi 90 a 98 %.

ARKTICKÁ LUMENESENCETM   arktický světelný kruh

Po dlouhé době polární zimy přicházejí slunné dny, přírodu zalije intenzivní letní svit, který nelze nikde jinde spatřit. Arktické rostliny, které se učily umění přežít v tomto nehostinném kraji po tisíce let, vydávají své poklady v podobě květů a plodů. Právě ony jsou zdrojem mimořádně koncentrovaných živin a antioxidantů, které jsou součástí unikátní patentované formule LumenesenceTM, která je symbolicky vyobrazena v logu značky.

ARKTICKÁ VODA

Arktická pramenitá voda bohatá na kyslík je považována za nejčistší na světě a díky svému měkčímu PH je voda nadmíru šetrná i k té nejcitlivější pleti. Pro své hydratační a ochranné účinky je tato unikátní voda z oblasti Laponska nedílnou součástí všech produktů.

NORDIC BLOOM ANTI-WRINKLE FIRM DAY MOISTURIZER
Protivráskový a zpevňující hydratační denní krém

Denní krém hydratuje, pleť díky němu působí pevněji a viditelnost vrásek je redukována – tyto účinky byly potvrzeny klinickým testem. Pleť vypadá hladší, vyplněná a přirozeně mladistvá. Je obohacen o inovativní Nordic Berry Pre-Retinol komplex a patentovaný extrakt ze severských brusinek bohatý na rostlinný flavonol kvercetin. Díky rychlé vstřebatelnosti je krém ideální jako podklad pod make-up. Vhodný pro vegany. 93 % účastníků klinické studie zaznamenalo redukci známek stárnutí pleti. **Na základě sebehodnocení 27 účastníků, kteří krém používali dvakrát denně po dobu 2 měsíců,

Použití: Nanášejte ráno na očištěnou pleť tváře a krku. Pro lepší výsledky aplikujte nejdříve Nordic Bloom V-Shape sérum.

 50 ml 909 Kč

  

NORDIC BLOOM ANTI-WRINKLE & FIRM MOISTURIZING EYE CREAM
Protivráskový a zpevňující hydratační oční krém


Oční krém hydratuje, pleť díky němu působí pevněji a viditelnost vrásek je redukována – tyto účinky byly potvrzeny klinickým testem. Pomáhá minimalizovat výskyt tmavých kruhů pod očima a otoků. Je obohacen o inovativní Nordic Berry Pre-Retinol komplex a patentovaný extrakt ze severských brusinek bohatý na rostlinný flavonol kvercetin. Díky rychlé vstřebatelnosti je krém ideální jako podklad pod make-up. Vhodný pro vegany. Viditelnost vrásek a jemných linek kolem vnějších koutků očí byla redukována a oční víčka vypadala pozvednutá po 1 měsíci pravidelného používání.**Na základě klinického testu in vivo s 23 účastníky, kteří krém používali dvakrát denně po dobu 2 měsíců.

Použití: Aplikujte malé množství krému na očištěné oční okolí.

  15 ml 909 Kč

 

NORDIC BLOOM ANTI-WRINKLE & FIRM MOISTURIZING V-SHAPE SERUM
Protivráskové a zpevňující hydratační V-Shape sérum

Tento zázračný hydratační koncentrát okamžitě zvýrazňuje kontury tváře a dodává pleti vypnutý, vyhlazený a rozzářený vzhled už po prvním použití. Pomáhá redukovat viditelnost linek a vrásek a při pravidelném používání celkově zlepšuje pevnost pleti. Rozjasňující složení lehké konzistence je obohaceno o inovativní Nordic Berry Pre-Retinol komplex, patentovaný extrakt ze severských brusinek bohatý na rostlinný flavonol kvercetin a vyplňující extrakt z červených řas. Vhodný pro vegany.

Viditelnost jemných linek a vrásek byla redukována a textura pleti byla hladší po dvou týdnech pravidelného používání.**Na základě klinického testu in vivo s 25 účastníky, kteří sérum používali dvakrát denně po dobu 2 měsíců.

Použití: Nanášejte na očištěnou pleť tváře a krku. Poté aplikujte denní nebo noční krém.

 30 ml 1079 Kč

 

NORDIC BLOOM ANTI-WRINKLE & FIRM NIGHT MOISTURIZER
Protivráskový a zpevňující hydratační noční krém


Regenerační noční krém hydratuje, pleť díky němu působí pevněji a viditelnost vrásek je redukována – tyto účinky byly potvrzeny klinickým testem. Pleť vypadá odpočatá a omlazená. Vyživující složení je obohaceno o inovativní Nordic Berry Pre-Retinol komplex a náš patentovaný extrakt ze severských brusinek bohatý na rostlinný flavonol kvercetin. Vhodný pro vegany.

93 % účastníků testu zaznamenalo omlazení pleti.**Na základě sebehodnocení 28 účastníků, kteří krém používali dvakrát denně po dobu 2 měsíců.

Použití: Nanášejte večer na očištěnou pleť tváře a krku. Pro lepší výsledky aplikujte nejdříve Nordic Bloom V-Shape sérum.

  50 ml 909 Kč