Prázdninová pohoda v pohodlném prádle pro celou rodinu

Prázdninová pohoda v pohodlném prádle pro celou rodinu


Léto je tady, naše sny se upínají k moři, tudíž je skvěle doplní denní a noční prádlo s námořnickými proužky, ze vzdušných materiálů, ve svěžích letních barvách, a navíc vyrobené trvale udržitelným způsobem. Celá rodina tak může v pyžamech a pohodlném domácím oblečení zahájit letní sezónu tím nejpříjemnějším způsobem. Kolekci „Prádlo a domácí móda“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích
od 12. července 2021, v e-shopu tchibo.cz již od úterý 6. července.


TRVALE UDRŽITELNÁ MÓDA


Biobavlna, která šetří vodu

Při pěstování biobavlny jsou používána výhradně přírodní hnojiva a prostředky na ochranu rostlin, tedy metody trvale udržitelného pěstování. Tento způsob produkce se vyznačuje menší spotřebou vody, zachováním úrodnosti půdy a vede k ochraně zdraví a životního prostředí. Naše prádlo i další oblečení s biobavlnou přispívá k úsporám vody, a proto nám může přinášet dobrý pocit.

Například tyto tkané boxerky ušetřily až 387 l vody. Jsou ze 100% biobavlny a s certifikací GOTS. V sadě jsou dva kusy, předběžná cena za sadu je 349 Kč.


Ze starého nové, tedy upcyklace

Jak můžeme bavlně dopřát druhý život? Spousta cenných zdrojů je po prvním použití nebo již během produkce zlikvidována. Při výrobě našich produktů s recyklovanou bavlnou znovu zpracováváme a opakovaně používáme tento cenný přírodní materiál. Jde o inovativní postup, který díky upcyklaci zbytků bavlny chrání přírodní zdroje a výrazně snižuje spotřebu vody - ve srovnání s výrobou běžné bavlny až o 95 %. Vlákna jsou navíc kompostovatelná a biologicky odbouratelná, což přispívá ke snížení množství odpadů a k ochraně životního prostředí, při zachování vysoké kvality produktů.

Například tyto domácí baleríny s protiskluzovými nopky a měkkým polstrováním jsou ze 100% recyklované biobavlny. Předběžná cena 249 Kc.


Trika s výstřihem do
 V, 2 ks
Trika jsou ze 100% biobavlny a s certifikací GOTS. V nabídce jsou dvě barevné sady, v jedné jsou trika v modré a tmavě modré barvě, ve druhé v bílé a šedé barvě s melírem. Předběžná cena za sadu 349 Kč.

Dětské krátké pyžamo
Pyžamo je ze 100% biobavlny a s certifikací GOTS. V nabídce je v dívčím a chlapeckém provedení. Vršek u dívčího pyžama je ve stylu oversized. Předběžná cena 299 Kč.

 

 

Noční košile na ramínka s krajkou
Košile s přírodním vláknem je z 95 % z viskózy Lenzing™. Výstřih do V zdobí krajka, která doplňuje i zadní díl šitý ve vrstveném vzhledu. Předběžná cena 599 Kč.

 

 

Podprsenka s měkkými košíčky
Podprsenka je z 90 % z biobavlny a s certifikací GOTS. Je bez kostic, jen jemně vatovaná. V nabídce je proužkovaná a ve světle modré barvě. Předběžná cena 399 Kč.

Brazilské kalhotky, 2 ks
Kalhotky jsou z 90 % z biobavlny a s certifikací GOTS. V nabídce jsou proužkované a ve světle modré barvě. Předběžná cena za sadu 299 Kč.

 

Froté župan
Župan je z 80 % z biobavlny a s certifikací GOTS. V pase je tunýlek se šňůrkou na zavazování. Předběžná cena 799 Kč.

 

 

Pánské krátké pyžamo
Pyžamo je ze 100% biobavlny a s certifikací GOTS. V nabídce je ve dvou barevných variantách. Předběžná cena 399 Kč.

Šortky z žebrovaného materiálu, 2 ks
Šortky jsou z 50 % z recyklované biobavlny. V balení jsou dvoje šortky, jedny v šedé barvě a druhé proužkované Předběžná cena za sadu 349 Kč.

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

 

Více  na www.tchibo.cz.