Lepší.TV válí a rozšiřuje svoje programové portfolio

Lepší.TV válí a rozšiřuje svoje programové portfolio

Přidala prémiové stanice do základního balíčku.


Na začátku nového roku 2021 Lepší.TV rozšířila svůj základní balíček o 9 stanic. „Od této doby uběhlo skoro půl roku a my se můžeme pyšnit dalšími přidanými stanicemi.“ – říká Pavel Górecki, ředitel Lepší.TV.  Lepší.TV před časem vyřadila stanice CS Film a CS Horror. Netrvalo ani měsíc a obě stanice zařadila zpět do svého programového balíčku. A nejen to! K tomu přibyla i další oblíbená stanice, a to CS History. Zákazníci Lepší.TV mají ze znovu zařazení stanic, včetně jedné nově přidané, velkou radost. Mezi další nově přidané stanice patří: prémiový Filmbox Extra, dětská písničková Lala TV, cestovatelská Travel XP a zpravodajská Ukrajina 24.

Všechny výše zmíněné přidané stanice, poskytovatel televize přes internet Lepší.TV zahrnul do svého základního balíčku. Český programový balíček již obsahuje 128 TV stanic a slovenský zase 117 TV stanic.
I přes přidání prémiových stanic se podařilo zachovat stávající cenu předplatného ve výši 199 Kč/měsíc (7,39 €/mesacne).

Není pochyb o tom, že Lepší.TV nabízí nejvíce stanic i prémiových již v základu za skvělou cenu.

Pro představu jsme provedli malé konkurenční srovnání. Hledali jsme cenu blízké 200 Kč/měsíčně.

Nabídky

Název balíčku

Cena balíčku za měsíc

Počet stanic

O2 TV

Bronzový tarif

299 Kč (10 €)

65 (SK: 60+)

T-mobile TV / Magio Go

Tarif S

399 Kč (17 € - bez archívu)

99 (SK:60-65)

Vodafone TV

TV Klasik

299 Kč

65

Skylink Live TV

Smart

199 Kč (7,70 €)

54 (SK: 45)

Lepší.TV / Lepšia.TV

Základní

199 Kč (7,39 €)

128 (SK: 117)

 

V Lepší.TV se neustále snažíme přidávat nové zajímavé stanice pro svoje klienty, a přitom ponechat stávající cenu předplatného. Zatím se nám to úspěšně daří a jsme rádi, za spokojené klienty.

Služba Lepší.TV je stále dostupná pro nové zákazníky na měsíc jen za 1 Kč, a to včetně vylepšeného balíčku HBO o stanice Cinemax a Cinemax 2. Samozřejmě bez závazku.

 

W: www.lepší.tv
W: www.lepšia.tv