Obrovské růžové tuby pleťových krémů ve výlohách české kosmetické značky Havlíkova apotéka

Obrovské růžové tuby pleťových krémů ve výlohách české kosmetické značky Havlíkova apotéka


Z tub v Apotéce vymačkali to nejlepší z krémů Milovaná žena a Krásná kurtizána. Tyhle výlohy musíte vidět. Dovnitř vás vtáhnou určitě. V každém z obchodů Havlíkovy apotéky najdete organické produkty jedinečných receptur, vůní a té nejvyšší možné kvality. Prodejen v Česku a na Slovensku je celkem 17 a jedna je hezčí než druhá.

První obchod byl otevřen před 6 lety v Liberci s jedním jediným produktem. Původně mělo být produktů 19, ale majitelka nebyla spokojená s kvalitou. Otevíralo se a na pultech byl jen Havlíkův přírodní zázrak. Všestranná mast, která je skvělá a patří mezi bestselery. Dalším produktem byla dnes již ikonická Ranní čisticí a pečující maska. V současnosti najdete v Apotéce širokou škálu organických produktů pro pleť, tělo i vlasy. Pokud si tuhle značku zamilujete, už nemusíte chodit nikam jinam.

Nejnavštěvovanější prodejna je v pražském Palladiu, a tak tuby o délce 1 metr byly umístěny právě sem a čase by se měly objevit i ve výlohách ostatních obchodů. A kde že další krásné prodejny Apotéky najdete? V centru Prahy v ulici Jilská, v shopping centru Chodov nebo Černý most, dále v každém větším regionálním městě jako je Brno, České Budějovice, Český Krumlov, Liberec, Karlovy Vary, Plzeň, Ostrava, Olomouc. Na Slovensku můžete obchody navštívit v Bratislavě, Trnavě, Nitře a Košicích. V každé prodejně se vám budou věnovat profesionálně vyškolené poradkyně krásy, které ochotně poradí s výběrem produktů na míru.

Za touto jedinečnou kosmetickou značkou stojí její zakladatelka Zuzana Maxima Krejčí, která se hned na začátku rozhodla vybudovat opravdovou kvalitu. Zakládá si na prvotřídní kvalitě surovin, produktů, dohlíží na celý výrobní proces i vzhled prodejen je realizován pod její vizí. „Apotéka vyjadřuje především lásku sama k sobě, proto jsem vybrala pro zvětšeniny tub dva pleťové krémy Milovaná žena a Krásná kurtizána plné prvotřídních účinných látek a bylin,“ říká Zuzana Maxima Krejčí a dodává: „Zároveň je pro nás klíčová udržitelnost. To, co z přírody získáváme jí také vracíme zpět. Místo klasických obalů používáme obaly z recyklovatelného papíru
a hliníkové tuby, které jsou 100% recyklovatelné. Tuby můžete po použití vracet zpět do prodejny.“

Produkty Havlíkovy apotéky v sobě spojují moderní vědu, organické suroviny, receptury prověřené časem
a historii bylinek, které od pradávna měly známé léčivé účinky. Na ingredience a jejich kvalitu, které Apotéka používá při výrobě kosmetiky, je kladen nekompromisní důraz. „Lokální bylinky si pěstujeme sami ve vlastních eko zahradách v Chářovicích nedaleko Prahy a ty, které v Česku nerostou, získáváme od certifikovaných dodavatelů v té nejvyšší možné kvalitě,“ vysvětluje paní Krejčí.

Unikátní projekt s osivem lučních květin pro zákaznice Apotéky podporuje rozkvět českých a slovenských luk. Posláním Havlíkovy apotéky je dělat radost a spojovat zákazníky s nejčistší krásou přírody, tradicí, upřímností
a něžností. Protože láska, kterou cítíte k sobě a ke svému tělu je tím nejkrásnějším darem přírody.

 

Více také na www.havlikovaapoteka.cz a www.apoteka.cz.