Chytrý telefon za stovku? U HUAWEI žádný problém!

Chytrý telefon za stovku? U HUAWEI žádný problém!

Nepropásněte výjimečnou jednodenní nabídku na e-shopu HUAWEI STORE


Kdo šetří, má za tři? Nemusí to být vždy pravda, stačí být zaregistrovaný na HUAWEI e-shopu a benefity se samy jen pohrnou. Zakroužujte si červeným fixem datum 23. června, protože právě tento den vypukne velkolepá akce s názvem Den plný HUAWEI benefitů, během něhož představíme dosud nejvyšší slevy tohoto roku. Pouze pár hodin budou v prodeji za nejnižší ceny chytré hodinky HUAWEI WATCH GT, WiFi router WS318n nebo právě chytrý telefon HUAWEI P40 Lite E – každý za úžasných 99 Kč! Během Dne plného HUAWEI benefitů si však budete moci pořídit i masivně zlevněná sluchátka FreeBuds 3i a další nositelnou elektroniku, notebooky nebo tablety.

 

Den plný HUAWEI benefitů startuje 23. června v 8:00 na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) . Slevy na řadu produktů budou k dispozici celý den až do půlnoci. Ovšem pozor! Ty nejzajímavější nabídky jsou omezeny nejen počtem kusů, ale i časem, kdy je bude možné v rámci takzvaných Flash Sales objednat. Přesný rozpis dne najdete zde.

Flash Sales startují v 8:00, následující pak ve 12:00 a poslední ve 20:00. Kompletní celodenní nabídka poběží už od osmi hodin ráno. Doprava zboží je u flash sales produktů zdarma a u objednávek do 15:00 HUAWEI zaručuje doručení druhý den od objednávky. Před nákupem se určitě na e-shopu zaregistrujte. Bez toho se obzvlášť při této akci neobejdete.

 

Prvotřídní hodinky i špičkový smartphone

WATCH GT s designem klasických hodinek budou v prodeji od 8:00 za 99 Kč  (běžná cena přitom je 3999 Kč). Jejich koupí získáte profesionální sporttester se zabudovanou GPS, 1,39“ AMOLED displejem, rozlišením 454x454 a výdrží baterie až 2 týdny. Počet kusů je omezený, proto platí, že kdo dřív přijde, ten odchází spokojen.

Druhým produktem za 99 Kč  je WiFi router WS318n (běžná cena je 599 Kč). S jejím pořízením získáte dvouanténový router připojující vaše zařízení k WiFi kanálu s nejsilnějším signálem. Zároveň router zabraňuje přetížení sítě a má širokou paletou možností zabezpečení.

Hlavní lákadlo dne v podobě skvělého chytrého telefonu P40 Lite E přijde na řadu ve 20:00, taktéž za cenu 99 Kč (běžná cena je přitom 4699 Kč). Chytrá a nadupaná mašinka se může pyšnit osmijádrovým procesorem Kirin 710F, trojitým fotoaparátem s umělou inteligení (48 MP + 8 MP + 2 MP), 6,39“ FullView displejem, 4GB RAM, 64GB ROM či kapacitou baterie 4000 mAh. Jestliže hledáte spolehlivý model na práci           i zábavu s bezkonkurenční cenou, tady jste u cíle.

V celodenní nabídce budou dále kupříkladu i parádní sluchátka FreeBuds 3i za 1399 Kč (běžná cena 2599 Kč). Samozřejmostí u nich je systém aktivního potlačení hluku (ANC) či systém tří mikrofonů s vynikajícím hlasovým snímačem. Výrazně zlevněný bude v rámci akce i výkonný notebook MateBook X Pro 1TB nebo například tablet T3 10 s 9,6“ IPS displejem či Band 4 Pro, což je praktický fitness náramek se zabudovanou GPS.

 

Co musíte vědět, než začnete nakupovat

Protože lze předpokládat, že o vybrané produkty bude velký zájem, doporučujeme si dopředu na HUAWEI STORE (huawei.cz)  vytvořit účet a zaregistrovat se. Přihlášení je totiž podmínkou, abyste mohli nákup uskutečnit. Počet kusů všech nabízených výrobků v rámci denní nabídky i v jednotlivých Flash Sales je omezený. Den plný HUAWEI benefitů začíná v 8:00. Některé produkty, jako třeba WATCH GT nebo P40 Lite E budou dostupné pouze během takzvaných Flash Sales nabídek v jeden stanovený čas (8:00, 12:00 a 20:00). Přesný rozpis najdete zde. Celá akce končí tentýž den o půlnoci.

 

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

 

 

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné
a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech
v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.