Trend pro tuto sezónu – Fresh Face!

Trend pro tuto sezónu – Fresh Face!

Novinky od kultovní anglické značky Barry M pro svěží a krásnou tvář


Krásná, zdravá a zářící pleť to je trend, který nikdy nevyjde z módy. Letošní sezónu jej můžete doplnit třpytivými očními stíny v pastelových barvách a sametovou barvou na rty. Po dlouhé zimě a nuceném omezení veškerých sociálních aktivit, je to to skvělá volba, jak si zlepšit náladu a vyrazit opět do společnosti.

 

Krásná tvář

Pro dokonale hladkou pleť použijte podkladovou bázi Barry M Fresh Face, která pleť připraví na nanesení make-upu a zaručí delší výdrž vašeho líčení. Vaše pleť získá svěží jas.

 

Pokud potřebujete sjednotit odstín nebo zakrýt drobné nedostatky, můžete použít make-up ze stejné řady Barry M Fresh Face. Tento veganský přípravek navíc pleť krásně hydratuje a pečuje o ni. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, vitamin C a aronii s antioxidačními účinky.

 

Výrazné oči

Pro zdůraznění krásy vašich očí vyzkoušejte třpytivé oční stíny Barry M Clickable, které se snadno nanáší. Vybírat můžete z několika odstínů. Pro růžový pohled na svět doporučujeme odstín Love Letter.

 

Sametově jemné rty

K výrazným očím se hodí jemné nalíčení rtů. Rtěnka Barry M Velvet Matte Lip Paint krásně zvýrazní vaše rty a ty budou vypadat plně a zdravě. Těšit se můžete na vysokou pigmentaci a krémovou texturu.

 

 

 

O Barry M

Barry M je v Anglii kultovní značkou, která téměř 40 let nabízí širokou, barevností proslulou škálu make-upů, třpytek, rtěnek, řasenek a další dekorativní kosmetiky i doplňků. Vystihují ji především výrazné barvy a odvaha vytvářet nové trendy. Barry M si klade za cíl zkrášlit svět vysoce kvalitní, trendy a zároveň etickou kosmetikou. Proto byla značka již od svých počátků v osmdesátých letech „cruelty-free“, tedy netestuje své výrobky na zvířatech.  V současnosti přešla také na veganský koncept.