PROMĚNY s KetoMix: Tereza si přeje začít nakupovat oblečení v běžném řetězci. Povede se jí to?

PROMĚNY s KetoMix: Tereza si přeje začít nakupovat oblečení v běžném řetězci. Povede se jí to?


Už rok je na cestě za zdravým životním stylem. Začalo to s kamarádkou, když se obě rozhodly zatočit s přebytečnými kilogramy. Shodou okolností už tehdy Tereza zvolila nízkosacharidové stravování. Tímto způsobem se jí podařilo shodit většinu nadbytečných kilogramů. Ráda by do toho šla znovu a tentokrát za pomocí redakce a projektu Proměny s KetoMix shodila zbytek nechěné váhy.

Nic není nemožné, a to ani po čtyřicítce. Druhou soutěžící, která se přihlásila do redakční výzvy Proměny s KetoMix je Tereza P. Čekají jí 2 měsíce intenzivního hubnutí s KetoMix dietou pod kontrolou výživových odborníků a redakce. Jak tomu tak bývá, tak trápení s váhou u Terezy začalo po porodu.

Tři roky se rozhoupávala, než našla motivaci začít něco dělat. Díky kamarádce, se kterou se podporovaly navzájem, se jí už podařilo převážnou část váhy shodit. Přeji si  ještě přijít o dalších 7 kg. tím by se ráda dostala na velikost č. 40. Aby mohla znovu nakupovat v klasických módních řetězcích, kde má dnes problém sehnat pěkně padnoucí oblečení. 

 

Co je to KetoMix dieta?

KetoMix využívá jednoduchý princip hubnutí, který funguje na všechny bez rozdílu věku či pohlaví. Když kontrolovaně omezíte ve svém jídelníčku příjem sacharidů (tedy cukrů), v těle nastane naprosto přirozená biochemická reakce. Chybějící cukry začne nahrazovat ketony, což jsou látky, které si samo vytvoří z vašeho uloženého tuku. To znamená - omezíte cukry, a pokud máte zásoby tuku, tělo ketony využije jako náhradní zdroj energie. Tím pádem hubnete jen tuk, nikoli svaly. A vaše kila začnou ubývat. Rychle a bez sebemenší námahy.

  

 

KetoMix dieta vám poskytne vše, co pro hubnutí potřebujete

Pokud chcete hubnout opravdu efektivně a bez toho, abyste pravidla diety museli zdlouhavě studovat, svěřte se do rukou odborníků. KetoMix dieta vám poskytne jídla na celou dobu hubnutí. K ruce budete mít výživové poradkyně, které vám zdarma zodpoví všechny vaše dotazy. Vybírat si budete z široké nabídky jídel – od koktejlů přes proteinové tyčinky, kaše či pudinky až k omeletám a polévkám, pečivu nebo těstovinám. Chutě na sladké zaženete perníkem, nízkosacharidovými čokoládami a čokoládovými krémy. A dovolit si můžete
i sklenku KetoMix vína denně.