Letní novinky od KetoMix – pizza se salsou a vanilková zmrzlina

Letní novinky od KetoMix – pizza se salsou a vanilková zmrzlina


Česká značka KetoMix přichází na trh s dalšími dvěma novinkami, které zdánlivě do dietního jídelníčku nepatří. Proteinová pizza se salsou KetoMix i Proteinová vanilková zmrzlina mají ale minimum sacharidů, jsou plné kvalitních proteinů, vitamínů, minerálních látek, vlákniny, a tak splňují všechny podmínky pro dietní stravování. Vzhledem k nízkému obsahu sacharidů se hodí i pro ketonovou dietu nebo nízkosacharidovou stravu.

Pizza je celosvětově jedním z nejoblíbenějších jídel. Jen v České republice se jich denně sní více než 85 tisíc, na celém světě se jich pak ročně zkonzumuje 30 miliard. V dietním jídelníčku ale pochopitelně chybí – klasická pizza je totiž kalorickou bombou plnou sacharidů. KetoMix tedy přináší na trh Proteinovou pizzu se salsou, která je naopak pro dietní stravování vhodná. Je snadná a rychlá na přípravu a široce variabilní. Na salsu můžete navršit vše, na co máte chuť a pokaždé si ji připravit jinak.

Češi sice nejsou typickým „zmrzlinovým národem“, i tak jí ale průměrně každý z nás zkonzumuje 4 litry ročně, zejména v letních měsících. Osvěžení k létu prostě patří. Proto KetoMix uvádí svou druhou novinku – Proteinovou zmrzlinu s vanilkovou příchutí. Stejně jako ostatní produkty KetoMix je nízkosacharidová a proto se hodí i pro low carb nebo ketonové stravování.

„Víme, že pokud chce člověk úspěšně hubnout a v dietě vydržet, nesmí hladovět a musí mít na výběr ze širokého spektra potravin. Prostě nesmí mít pocit, že je něco zakázaného. Proto neustále přicházíme s novými produkty, které co nejvíce připomínají klasická jídla. Mezi ně patří právě třeba proteinová pizza, kterou chuťově nerozeznáte od té běžné, zároveň se ale hodí pro dietní programy. Stejně tak je tomu i u naší proteinové zmrzliny, kterou zákazníci v tomto letním období jistě ocení,“ říká marketingová ředitelka značky KetoMix Eva Sroka.

KetoMix posouvá své portfolio stále vpřed. V současné době nabízí už přes sto produktů, jako jsou polévky, omelety, těstoviny, kaše, pečivo, pudink nebo sušené maso. V nabídce najdete i chipsy, nachos, čokolády, sušenky, proteinové tyčinky, několik druhů vín nebo nealkoholických nápojů. Všechna jídla jsou nutričně vyvážená a obsahují veškeré vitamíny a minerální látky, které tělo během hubnutí potřebuje. Kromě toho svým zákazníkům nabízí i potravinové doplňky, jako jsou třeba kolagen s kyselinou hyaluronovou, multivitaminy,
l-carnitin nebo detoxikační tablety i čaje.

Česká značka KetoMix vyvíjí, vyrábí a prodává nízkosacharidové potraviny a doplňky stravy. Zaměřuje se zejména na pomoc lidem, trpícím nadváhou a obezitou, kterým nabízí kompletní dietní programy. Ve svém portfoliu má desítky plnohodnotných jídel, obsahujících kvalitní protein, vitamíny, minerální látky a vlákninu. V produktech  KetoMix  nenajdete škodlivé chemické přísady ani přidané glutamáty. Valná většina jídel je vhodná pro vegetariány a celiaky. V roce 2020  KetoMix  obsloužil svého 100 000 zákazníka. Dle zákazníků Heureka je  KetoMix nejlépe hodnocenou značkou na poli proteinových diet.

 

 

 

Více na www.ketomix.cz.