Ovládněte mužské práce

Ovládněte mužské práce

Lehká vrtačka Fieldmann skrývá baterii v rukojeti


Jistotu a lehkost při vrtání i šroubování přinese moderní stroj: Nová aku vrtačka Fieldmann FDV 10252-A/ 10253-A s mimořádně lehkou baterií, jen 175 g. Akumulátor je navíc zabudovaný v ergonomické rukojeti, takže o něm skutečně ani nevíte. Oproti aku vrtačkám, jejichž rukojeť zatěžuje objemná hranatá baterie, nabídne novinka mimořádně snadnou manipulaci a uživatelské pohodlí, třeba i pro ženy. Ty možná zaujme také možnost výběru ze dvou barevných variant: Model FDV 10253-A září jasnou růžovou, model FDV 10252-A je v jarní zelené, barvě značky Fieldmann. Součástí příslušenství vrtačky je ještě další náhradní akumulátor, takže zatímco s jedním pracujete, druhý můžete nabíjet. 

 

Nová 12V aku vrtačka má dostatek energie na vrtání i šroubování díky modernímu Li-Ion akumulátoru 12 V/1300 mAh i výkonnému motoru s dvourychlostní převodovkou. Rychlost pro vrtání (0-350/0-1350 ot./min.) zvolíte dle tvrdosti materiálu, kdy vyšší otáčky se nejčastěji uplatní při vrtání do dřeva, nižší pak při vrtání do plastů nebo kovů, a také při šroubování. Nastavení točivého momentu umožňuje dále přizpůsobit vrtačku požadavkům širokého spektra materiálů a dostupných šroubů. Aku vrtačka Fieldmann FDV 10252-A/ 10253-A nabízí celkem 22 stupňů točivého momentu pro šroubování, s maximem 25 Nm. Výhodou je možnost nastavit točivý moment pro každou rychlost samostatně. Standardně je vrtačka vybavena funkcemi jako je změna směru, plynulá regulace otáček, přepěťová ochrana přístroje.

 

Pro pohodlí při práci

Práce s novou vrtačkou je maximálně komfortní. Hlavní výhodu aku technologie, tedy absenci napájecího kabelu, ještě podporuje baterie zabudovaná v rukojeti. Díky tomu je manipulace snadnější, lehčí. Ergonomická rukojeť dobře padne do ruky. S protiskluzovým povrchem nevyklouzne z dlaně ani při namáhavější či delší práci. Tu nemusíte přerušit ani kvůli vybité baterii – součástí příslušenství je totiž náhradní Li-ion baterie, kterou lze za prázdnou okamžitě vyměnit. Pohodlná je také výměna vrtáků nebo šroubovacích nástavců. S novinkou to lze provést doslova jednou rukou díky rychloupínacímu sklíčidlu pro maximální průměr vrtáku 10 mm. Dokonalý přehled o práci i ve špatně dostupných, úzkých místech nebo při nízké viditelnosti získáte díky integrovanému LED osvětlení.

Aku vrtačka je v nabídce ve dvou barevných provedeních: Varianta Fieldmann FDV 10252-A nese obvyklé barvy značky – jasně zelenou v kombinaci s černou, model 10253-A je růžovo-černý. Součástí balení Fieldmann FDV 10252-A/ 10253-A je 2x moderní Li-Ion akumulátor 12 V/1300 mAh, jehož elektronická řídící jednotka zajistí využití celé kapacity baterie, a tím i efektivní fungování přístroje. Akumulátor vrtačky lze dobít pomocí dodávané nabíjecí jednotky. O stavu nabití baterie uživatele informuje vestavěný LED ukazatel. Aku vrtačka je uložena v praktickém kufříku, v základní výbavě je kromě nabíjecí jednotky ještě celkem 13 kusů příslušenství (6 bitů, 6 vrtáků a jeden nástavec bitů). Doporučená akční MO cena vrtačky Fieldmann FDV 10252-A/ 10253-A je 1.099 Kč, více na www.fieldmann.cz.

 

 

Více na www.fieldmann.cz.

 

 

O značce FIELDMANN

Fieldmann je ryze českou značkou zahradní techniky a nářadí pro byt, dům i zahradu, která se na našem trhu úspěšně prodává již jedenáctým rokem. Výrobky Fieldmann jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby odpovídaly požadavkům náročného spotřebitele: usnadňují práci a šetří čas, jsou kvalitní, ergonomické, bezpečné, snadno a intuitivně ovladatelné, přinášejí nejnovější trendy a poskytují maximální komfort při práci na zahradě, v domě i dílně.