Havlíkova plážová taška. K moři, do přírody, na dovolenou, na víkend...

Havlíkova plážová taška. K moři, do přírody, na dovolenou, na víkend...

Hodit se Vám bude každopádně!


Nová plážová taška od Havlíkovy apotéky, se kterou můžete vyrazit kamkoliv. Vypadá naprosto skvěle. Pořídit si ji můžete na e-shopu či v kamenných obchodech od 14. července do 31. srpna 2021 (nebo do vyprodání zásob) za 862 Kč. Uděláte-li si radost a dopřejete si jedinečné organické produkty z letní Ochranné řady v hodnotě nad 1 800 Kč, dostanete tuto tašku jako dárek.

 

Dlouhodobou filozofií Havlíkovy apotéky je přírodu chránit. „Když budete v létě u jezera, řeky, moře, oceánu, povšimněte si lesklého filmu, který plave na povrchu. Jde o zbytky opalovacích krémů, které se do vody dostanou pokaždé, když se krémem někdo namaže a následně se jde smočit. Každý rok do oceánů putuje až 6 000 tun nebezpečných filtrů z opalovacích krémů,“ vysvětluje Vivienne Nagy, jednatelka Havlíkovy apotéky a dále pokračuje: „Až 25 % složek obsažených v opalovacích krémech se do vody uvolní již po 20 minutách pobytu ve vodě. Běžné opalovací krémy obsahují škodlivé látky jako je oxybenzon, oktokrylen či směsice parabenů. Ty mají zásadně negativní dopad na korálové útesy, mořské řasy a ježky, mušle, ryby a delfíny, a proto je v mnoha zemích dokonce zakázané jejich používání.“

Buďte tedy k přírodě šetrní a vyzkoušejte produkty na opalování i po opalování. V Ochranné řadě najdete Opalovací emulze pro dospělé i děti, Opalovací krém na pleť a dekolt, Balzámy po opalování, Pleťový krém po opalování a Pleťovou masku po opalování. Produkty obsahují velmi důležitou aktivní látku Antileukine™ 6, extrakt z mořské „zlaté“ řasy Laminaria Ochroleuca. Ta pomáhá oddálit zčervenání a podráždění pokožky vlivem UV záření. Pokožku zklidňuje a pomáhá chránit její DNA před poškozením UV paprsky, zesiluje účinky ochranných SPF filtrů, pokožku skvěle hydratuje, navíc pomáhá redukovat vrásky.

 

Havlíkova apotéka

Havlíkova apotéka je česká firma s tradicí, která si zakládá na bezkonkurenční kvalitě svých produktů.

Produkty z Apotéky v sobě spojují moderní vědu, organické suroviny, receptury prověřené časem a dávnou historii bylinek, které od pradávna měly známé léčivé účinky. Na ingredience a jejich kvalitu, které Apotéka používá při výrobě kosmetiky, je kladen nekompromisní důraz. Lokální bylinky si sami pěstují ve vlastních eko zahradách
v Chářovicích a ty, které v Česku nerostou, získávají od certifikovaných dodavatelů v té nejvyšší možné kvalitě. Udržitelnost je pro Apotéku prioritou. Co z přírody získá, to se jí také snaží vrátit zpět. Místo klasických obalů používají obaly z recyklovaného papíru a hliníkové tuby, které jsou 100% recyklovatelné. Použité obalové materiály mohou zákaznice vrátit zpět do prodejen, kde se postarají o jejich recyklaci. Unikátní projekt s osivem lučních květin pro zákaznice Apotéky podporuje rozkvět českých a slovenských luk. Posláním Havlíkovy apotéky je dělat radost a spojovat zákazníky s nejčistší krásou přírody, tradicí, upřímností a něžností. Protože láska, kterou cítíte k sobě a ke svému tělu je tím nejkrásnějším darem přírody.

Více na www.havlikovaapoteka.cz / www.apoteka.cz.