Hrajte o přírodní viagru!

Hrajte o přírodní viagru!

Kotvičník: přírodní viagra ze zahrádky


Jednou ze zázračných bylinek je i kotvičník zemní. Kotvičník zemní roste a pochází ze středomoří, ale využívá se pro své léčebné účinky po celém světě.

 

Léčivé účinky kotvičníku zemního potvrzují i lékaři

Nejčastěji se využívá nať, ale léčivá je celá. Využívají se rovněž kořeny a plody. Kotvičník se do našeho těla obvykle dodává v podobě tablet a prášků. Kotvičník naleznete  například v doplňku stravy značky PRIMULUS či FEMINUS, kde je obsažen vysoce kvalitní práškový extrakt z již zmiňované rostliny.

Léčivé účinky kotvičníku zemního potvrzují také lékaři, například na portálu ulekare.cz. Kotvičník zemní pomáhá zlepšovat erekci, snížit bolest a záněty. Podobně působí i na ženy. Přispívá k posílení imunitního systému, reprodukčního systému a k hormonální rovnováze. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Vedle toho působí pozitivně při snížení krevního tlaku a zlepšení činnosti srdce, popisuje další blahodárné účinky David Buchta, propagátor zdravého životního stylu z PRIMULUS

 

Produkty od společnosti Primulus Group, které obsahují kotvičník zemní můžete vyhrát v soutěži, pokud správně odpovíte na otázku!
Balíček obsahuje 1x balení Feminus, 1x balení Primulus, 1x Kloubus + 1x Vousatý.

  

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: L. Štěpánková