Tak chutná podzim

Tak chutná podzim


Vaření a stolování v nejbarevnějším ročním období

Milujete tykev, dýni, mrkev…? Pak přišla vaše chvíle! Spousta druhů ovoce a zeleniny má právě nyní sezónu a čeká na to, až je v kuchyni proměníte v lahodné pokrmy. Vše, co k tomu potřebujete, najdete v naší nové kolekci - kvalitní nádobí, skvělé nápady a praktické pomůcky. Pusťte se do přípravy skvělých pochoutek i například pečení chleba. Kolekci „Tak chutná podzim“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 20. září 2021, v e-shopu tchibo.cz již od úterý 14. září.

 

Mísa
Mísa z kameniny. Glazura je s barevným přechodem. Mísa má průměr 20 cm. Předběžná cena 399 Kč.

Džbán
Džbán je z kameniny. Glazura je s barevným přechodem. Džbán má obsah 1,7 l. Předběžná cena 599 Kč.


Zapékací misky, 4 ks
Misky jsou z glazované kameniny. Každá má objem 150 ml. Předběžná cena za sadu 449 Kč.Úložný hrnec
Hrnec je z kvalitní kameniny. Jeho výška je 17 cm. Předběžná cena 599 Kč.

Zapékací forma s poklicí
Forma je z kameniny. Poklici lze používat samostatně na pečení i jako podložku. Objem formy je 2,8 l. Předběžná cena 999 Kč.

   

Litina je zpět

Naše pekáče a pánve ze smaltované litiny přináší celou řadu výhod:

- mají obzvlášť dlouhou životnost a odolnost,

- dokáží rovnoměrně rozprostřít teplo až do krajů,

- umí dlouhodobě udržovat teplo,

- lze je používat i v troubě,

- jsou vhodné pro všechny druhy sporáků včetně indukčních.

Nádobí z litiny je ideální na všechny pokrmy, které je potřeba dusit nebo připravovat šetrným způsobem, jako jsou například smažené pokrmy, eintopfy nebo guláš. Z litinového nádobí jsou ale skvělé i steaky nebo křupavá grilovaná zelenina.

 

Litinový pekáč
Pekáč je ze smaltované litiny. V nabídce je ve dvou velikostech, o objemu 5 l a 4,5 l, vždy v krémové a zelené barvě. Předběžná cena 1.790 Kč.

 

 

Len a bavlna místo fólie
– čerstvé a
 navíc udržitelné

Ideálním způsobem uchovávání spousty druhů zeleniny a bylinek je skladování v chladnu, ve vlhkém lněném ubrousku. Len totiž udržuje vlhkost po dlouhou dobu bez tvorby plísně. Další udržitelnou alternativou jsou naše látkové kryty na misky z biobavlny!

Látkové kryty na misky, 3 ks
Kryty jsou z biobavlny. Jde o prodyšnou a udržitelnou alternativu k potravinové fólii. Skvěle se hodí i při kynutí těsta. V sadě jsou kryty o průměru 36, 23 a 13 cm. Předběžná cena za sadu 229 Kč.


Pečeme s láskou
Toužíte být sami sobě pekařem? Máme pro vás zajímavou inspiraci a pomocníky pro přípravu domácího chleba i housek.
 

Hranatá forma na chleba                                                                                                                 
Skvělý pomocník. Forma má perforovaný povrch k docílení křupavé kůrky. Jde o nepřilnavý povrch GREBLONR® B1. Z formy upečete bochník o hmotnosti asi 750 g. Rozměry formy jsou 23 x 7 x 13 cm. Předběžná cena 249 Kč.

 

Profesionální forma na pečení housek
Křupavé domácí housky. Forma je ze sklovláknité tkaniny se silikonovým opláštěním. Prodyšná struktura zajistí křupavý povrch pečiva. Rozměry formy jsou 38 x 3,5 x 26 cm a má šest formiček, každou o průměru 9 cm. Předběžná cena 399 Kč.

 

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

 

Více na www.tchibo.cz.