Knižní tip: Tajná moc čísel

Knižní tip: Tajná moc čísel


Monika Ben Thabetová - Tajná moc čísel

Kniha, která vám změní život a stane se vaším kompasem na cestě za poznáním vlastního nitra a pochopením duše lidí, kteří vás obklopují. Čísla v sobě ukrývají velké množství informací a odpovědí, jsou klíčem k odhalení tajemství o každém z nás. Díky tomuto průvodci si krok za krokem osvojíte starobylou metodu interpretace osobnostní tabulky a z pouhého data narození pak vyčtete víc, než jste vůbec tušili, že se v něm skrývá. Autorka vás nechá nahlédnout i do svého života. Její nelehký osud vás pohltí, přinese poznání i inspiruje.

Vydalo nakladatelství Eroika, doporučená cena 197 Kč.

 

A kdo je Monika?

Monika Ben Thabetová (1976), matka dvou dcer, je česká spisovatelka, numeroložka a spirituální a korporátní koučka trvale žijící v Itálii. Její otec pochází ze Súdánu, rané dětství strávila v Africe, později se s matkou vrátila do tehdejšího Československa. Vyrůstala v moravských Lysicích. Vystudovala Střední zemědělskou školu v Kloboukách u Brna. V roce 1998, poté, co čelila sérii rasově motivovaných útoků, emigrovala do Itálie.

Absolvovala zde vyšší odbornou školu Associazione Nazionale Dentisti Italiani jako zubní asistentka. Následně studovala merchandising na Academia Vetrinictica Italiana (AVI) a účastnila se kurzů marketingu a komunikace na Universitá Bocconi v Miláně. Pracovala na pozicích středního managementu, celoživotně se však věnuje numerologii, do které jí zasvětila její maminka. Vystupuje na přednáškách a seminářích po celé Itálii, kde již mnoho let propaguje a používá koučovací systém, který vytvořila na zaklade vědě o číslech.

V Kanadě vyšla její kniha The Secret of Numbers , v Itálii Uno, due, tre, parliamo di te! Jejím schopnostem se věnuje také část celosvětového bestselleru Destinies známého kouče a hlavního protagonisty filmu The Secret Boba Proctora.  Mezi její klienty patří velké korporace, ale také vrcholoví sportovci a osobnosti showbusinessu.

V Česku Monika vydala v roce 2020 v nakladatelství Eroika knihu Tajná moc čísel. Ta popisuje nelehký osud Moniky v době, kdy žila na Moravě, stejně jako její začátky v Itálii, kde získala deset let po Sametové revoluci,
v r. 99 status politického uprchlíka. Ten však poté, co Česká republika vstoupila do EU, vrátila.

Další část knihy vysvětluje laikům metodu pocítění a interpretace starobylé číselné tabulky a její působení na naše životy. Součástí jsou i praktická cvičení, při nichž se můžete s čísly podrobněji seznámit a díky tomu porozumět sobě samým i ostatním lidem.