Ochrana proti pocení a zápachu, která vám změní život

Ochrana proti pocení a zápachu, která vám změní život


Perspirex je řada vysoce účinných antiperspirantů navržených pro osoby s vysokou potřebou ochrany proti pocení. Perspirex poskytuje v jedné aplikaci až 5 dní bezpodmínečné ochrany. Mezinárodně uznané klinické testy prokázaly, že Perspirex zajišťuje spolehlivou a dlouhotrvající účinnost proti pocení a zápachu.

Perspirex byl navržený tak, aby vyřešil jakýkoliv problém s pocením. Nabízí 3 unisex antiperspiranty, 1 pánský antiperspirant a krém proti pocení nohou a rukou.

 

PERSPIREX COMFORT

Perspirex Comfort poskytuje efektivní ochranu proti pocení a zápachu a díky systému péče o pleť zabraňuje podráždění. Varianta Comfort je ideální pro osoby, které se potýkají s příležitostným, ale silným pocením. Zaručuje účinnost po dobu 2 až 3 dnů. Je nepostradatelným pomocníkem v horkých letních měsících, při návštěvě tělocvičny anebo na důležité obchodní schůzce. Perspirex Comfort má složení na bázi vody a je bez parfemace.

 

PERSPIREX ORIGINAL

 Klasický, efektivní roll-on antiperspirant. První volba pro osoby s obtížemi s pocením již po 30 let. 1 aplikace zůstává účinná po více než tři dny. Klinické testy prokázaly, že antiperspirant Perspirex Original poskytuje silnou a dlouhodobou ochranu proti pocení a zápachu. Aktivní složku představuje chlorid hlinitý. O pokožku pak pečuje mléčnan vápenatý, který minimalizuje  podráždění   běžně   spojené s používáním jiných antiperspirantů založených na chloridu hlinitém. Bez parfemace.

 

APLIKACE VEČER!

  1. Perspirex nanášejte vždy na suchou a neporušenou pokožku.
  2. Ideální je aplikace večer před spaním, jelikož v noci jsou potní žlázy méně aktivní. Aplikujte malé množství (dva tahy dolů a dva nahoru).
  3. Ráno si podpaží umyjte vodou a mýdlem, není třeba aplikovat Perspirex
  4. Pro optimální výsledky aplikujte Perspirex 1 – 3x týdně, nebo tak často, jak je třeba.

  

 


JAKÝ PERSPIREX POUŽÍT?

 

My jsme si pro vás připravili soutěž a jeden výherce se bude radovat z Perspirex Comfort i Original.

Produkty jsou dostupné v dorgeriích dm a v parfumerii FAnn a na www.fann.cz.

 

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

Výherci: L. Šimonová