Pět zajímavostí o Ryanu Goslingovi

Pět zajímavostí o Ryanu Goslingovi


Ryan Gosling je jedním z nejtalentovanějších kanadských herců současnosti. V červenci letošního roku se proháněl pražskými ulicemi, a tak nám, filmovým fandům, byl blíž než kdy předtím. Na jeho nový film si však budeme muset ještě počkat, ale pro ukrácení dlouhé chvíle přinášíme televizní tip. V sobotu 28. srpna ve 20:00 odvysílá televizní stanice AMC americký film Drive s Ryanem v hlavní roli. Film byl natočen podle stejnojmenné knihy Jamese Sallise a ČSFD na něj láká rovnými 80 %! Pro ty, kteří ale čekání potřebují ukrátit ještě více, jsme si připravili pět kuriozit, které jste o Goslingovi možná netušili.

 

  • Znáte Mickey Mouse Club? Zábavní televizní show, která dala světu Britney Spears, Justina Timberlakea anebo Christinu Aquileru. Tady své první herecké zkušenosti nabíral i Ryan! V době účinkování v Mickey Mouse Club bydlel u Justina Timberlakea. Justinova matka byla v té době dokonce Ryanovou zákonnou opatrovatelkou, protože Ryanova matka se musela vrátit do Kanady.

  • Zatímco se po natočení Zápisníku jedné lásky stali Ryan a Rachel McAdams jedním z neoblíbenějších párů Hollywoodu, při samotném natáčení se nemohli vystát. „Neházeli jsme po sobě vázy Ming, takže to nebyla nenávist, ale náš vztah nebyl takový, jaký jste viděli na plátně," řekla Rachel v roce 2013 deníku The Times. Dvojice spolu ale nakonec randila tři roky a Ryan se nechal slyšet, že jejich vztah byl daleko romantičtější než ten na plátně. To je tedy co říct.

  • Ryanova současná partnerka, hollywoodská star Eva Mendes se pro magazín Women’s Health nechala slyšet, že o mateřství nikdy ani neuvažovala. Pak ale potkala Ryana a najednou jí dávalo smysl mít ne děti, ale Ryanovy děti. Dnes spolu mají dvě dcerky. Tomu se tedy říká láska!

  • Ryan a Justin Bieber jsou ve skutečnosti příbuzní, podle Ancestry.com, který v roce 2012 uvedl, že jsou bratranci z jedenáctého kolene a jejich spojení sahá až k francouzským předkům, kteří se před lety přestěhovali do Quebecu.

  • Panují zvěsti, že dvakrát odmítl titul magazínu People „Nejvíc sexy žijící muž planety“. Mělo se tak stát v roce 2011, kdy byl nakonec nahrazen jiným krasavcem – Bradleym Cooperem. Situace se opakovala v roce 2014, kdy si ocenění odnesl Chris Hemsworth. Nejmenovaný zdroj prozradil, že Ryan se zaměřuje především na umění, a proto mu toto ocenění tolik neříká.

 

Tak nezapomeňte, v sobotu 28. srpna na televizní stanici AMC ve 20:00 startuje americký akční film Drive s Ryanem Goslingem v hlavní roli.

 

 

 

O AMC Networks International - Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou
z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se zaměřují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI - Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný na celé řadě platforem, včetně HD služeb, a nabízí verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také tak populární stanice        s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením.

Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com.