Když hraje bezpečný vzduch prim

Když hraje  bezpečný  vzduch prim


Každý z nás rád pracuje a tráví volný čas v prostorech, kde se cítí bezpečně a komfortně. O to se stará nejen konkrétní prostředí, jeho vybavení a kolektiv, ale především vnitřní vzduch, jehož kvalita se přímo odráží na našem fyzickém a psychickém zdraví. I sebe útulnější prostor může být místem, které omezuje výkon, koncentraci i efektivitu, pokud se nám v něm nedostává dostatečného přísunu čerstvého a čistého vzduchu.
A protože trávíme uvnitř budov 90 % našeho času, jeho kvalitě bychom měli rozhodně věnovat velkou pozornost, a to zejména na podzim, kdy, jak je známo, nejraději řádí chřipky.

Značka Bezpečný vzduch je specialistou v oblasti čištění vzduchu, která má ve svém portfoliu mnoho produktů určených pro provoz v soukromých i komerčních budovách a nabízí tak zcela komplexní řešení pro čištění vzduchu a s ním spojené úspory energií ve všech typech vnitřních prostorů.

Bezpečný vzduch je v ČR výhradním dodavatelem produktů značek AtmosAir Solutions a Airius - předních světových výrobců specializujících se na čištění vzduchu a úspory energie

 

Jak na kvalitní vzduch v halách, kancelářích, sportovištích, fitness i obchodních centrech

Firmy v současné situaci spojené s pandemií COVID-19 hledají různá východiska, která by jim pomohla chránit zaměstnance i klienty a poskytla jim co nejbezpečnější zázemí pro efektivní práci. A právě produkty společnosti Bezpečný vzduch jsou nejspolehlivějším a nejefektivnějším řešením v boji s bakteriemi, (korona)viry, plísněmi, těkavými látkami i pachy.

Prostory, jako jsou provozní haly, arény, sportoviště, kanceláře a jednací místnosti, auly, školy, nemocnice, obchodní centra nebo třeba fitness centra, patří mezi sdílené prostory, ve kterých je poměrně náročné udržovat vzduch nepřetržitě čistý a bezpečný.

 

Čerstvý vzduch jako po bouřce? Umíme!

AtmosAir Solutions

Představte si ten okamžik, kdy je krátce po bouřce a vy se nadechnete svěžího a čerstvého vzduchu. Jako byste byli někde v horách a do plic vám proudil úplně jiný vzduch, než dýcháte ve městě. Tak takový pocit budete vy, vaši zaměstnanci, kolegové, spoluhráči i klienti mít všude tam, kde budou produkty značky AtmosAir v provozu. Využívají totiž zcela přirozený proces čištění vzduchu díky technologii Bipolární plazmové ionizace. A právě komfortní prostředí, které vám poskytnou, je základním předpokladem pro efektivní práci, lepší koncentraci
i výkon.

Technologie AtmosAir obnovuje vzduch v prostoru na stejnou úroveň, jako je v horských oblastech při zachování energeticky účinných výhod.


Od úspor energií po eliminaci nepříjemných pachů

Airius PureAir

Britská společnost Airius je výrobcem ventilátorů, čističek vzduchu a osvětlení s dlouholetou tradicí, která má zastoupení v několika zemích světa. Díky technologii fotohydroionizace (PHI) likvidují ventilátory více než 99,99 % choroboplodných zárodků, bakterií a virů, včetně COVID-19 a díky speciálně se pohybujícímu sloupci vzduchu také pomáhají s výrazným snížením nákladů na energie. Mezi jejich další přednosti patří eliminace nepříjemných pachů, ať už jde o šatny nebo třeba výrobní haly a schopnost prodlužovat životnost potravin. Jsou proto skvělým řešením také pro skladovací prostory nebo prodejny řezaných květin.

Ventilátor AIRIUS PureAir čistí vzduch i povrchy 24/7 i v přítomnosti lidí.  Je určen pro všechny typy prostorů. Jeho hlavní výhodou je nejen vysoká účinnost při eliminaci bakterií, virů, pachů, plísní, plynů, par a těkavých látek, ale také funkce destratifikace, která vede k výraznému snížení spotřeby energie na vytápění prostorů. Navíc je bez ozónu.


Domácnost, hotelové pokoje i malé kanceláře

Dopřejte si bezpečné zázemí pro všechny vaše společné aktivity s novinkou v oblasti čištění vzduchu - přístrojem REME ION! Je určen pro menší prostory do 19 m2 a perfektně se tak hodí do domácností, dětských pokojů, kuchyní i menších kanceláří. Tento pomocník vykouzlí bezpečný vzduch díky propojení dvou současně nejefektivnějších technologií pro čištění vzduchu, a to Bipolární plazmové ionizace i fotohydroionizace a ještě vás potěší svými rozměry 7 x 7 x 18 cm.

 


Když máte nápovědu....

Speciální senzory pro kontrolu kvality vzduchu vám pomohou odhalit, jaké je skutečné množství škodlivých látek na pracovišti i u vás doma. Jsou v provozu nepřetržitě s cílem zajistit co nejvyšší komfort díky včasné detekci a upozornění na změnu teploty nebo vlhkosti. Ty chytré mají pod palcem i zvýšenou hladinu prachu, oxidu uhličitého nebo těkavých látek.

 

Chytré senzory Kaiterra v podobě Sensedge nepřetržitě sledují ovzduší a hlásí každou změnu či hraniční hodnoty související s množstvím prachu, CO2 nebo těkavých látek dle konkrétních preferencí. Lze je připojit
k řídicímu systému budovy pomocí otevřeného API, BACnet, Modbus nebo jiné podporované integrace. Navíc bez nutnosti nákladné kalibrace!

 

Neváhejte se obrátit na tým zkušených techniků a poptat vhodné řešení pro bezpečný vzduch i pro váš prostor.

Více na www.bezpecny-vzduch.cz. Tel.: +420 602 312 175