Soutěž o balíčky s novinkou od Manufaktury

Soutěž o balíčky s novinkou od Manufaktury


Manufaktura představila netrpělivě očekávanou limitovanou edici Šípek pro letošní podzim a zimu. Vy máte nyní skvělou příležitost vyhrát jeden z balíčků.

I tentokrát se česká značka Manufaktura při tvorbě nové limitované edice inspirovala darem z přírody typickým pro naši zem. Vždyť kdo nezažil sbírání šípků na podzim, jejich následné sušení a nakonec popíjení lahodného čaje? Tento oranžovočervený plod, tolik charakteristický pro náš barevný český podzim, je v našich končinách opravdovým pokladem.

 

Co šípková kolekce ukrývá?

Každodenní sprchování zpříjemní Zjemňující jiskřivý sprchový gel. Rty zjemní a ochrání Regenerační & výživný balzám na rty. Své ruce odměníte aplikací Výživného & ochranného krému a intenzivní hydrataci pleti dopřeje Ochranný & výživný pleťový balzám. Limitovanou edici i tentokrát skvěle doplňuje oblíbený Poctivý sirup
a Přírodní vonná svíčka.

V kosmetických recepturách edice Šípek byl využit zejména vysoce hydratační, regenerační a vyhlazující šípkový olej, který chrání pokožku, zpomaluje stárnutí a napomáhá proti pleťovým nedokonalostem. Přivoňte si a zamilujte se do okouzlující čisté vůně s tóny červených plodů, která Vaše zkrášlující rituály maximálně zpříjemní.

 

Jak se zapojit do soutěže?

Jestli jste četli pozorně, hravě odpovíte na následující otázku a tím se zapojíte do hry o 5 krásných balíčků, ve kterých najdete sprchový gel, krém na ruce a poctivý sirup z nové kolekce Šípek.

 

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.