Přijďte si na Festival Evolution skvěle nakoupit a zároveň odpočinout

Přijďte si na Festival Evolution skvěle nakoupit a zároveň odpočinout


Během tří dnů si zde můžete nakoupit nejen výhodně, ale také zdravě a bez výčitek. Kromě festivalových slev, ochutnávek a akcí na vás čekají produkty, které jsou kvalitní a zpracované s ohledem k přírodě. Součástí festivalového dění je i bohatá programová nabídka. Festival Evolution se bude konat 17. - 19. září na Výstavišti v Praze Holešovicích.

 

Zdravé nákupy k festivalu prostě patří

Kromě potravin, surovin a gastro zážitků, má na festivalu široké zastoupení přírodní a bio kosmetika, chybět nebude ekodrogerie zajišťující ekologické prostředky a vychytávky pro domácnost. Na své si přijdou také příznivci přírodních tkanin, biotextilu nebo zdravé obuvi a maminky zde najdou vše potřebné pro své ratolesti. Vystavovatelé pro letošek slibují nejen „žhavé“ novinky, ale také mnoho ochutnávek a speciální veletržní slevy. Na festivalu můžete navíc vše ochutnat, vyzkoušet a dozvědět se další užitečné informace.

 

Jsme to, co jíme

Je jasné, že strava ovlivňuje nejen naši váhu, kondici a zdravotní stav, ale i to, jak se cítíte. Nicméně v dnešní době se v informacích z oblasti výživy mnohdy ztrácíme: Je lepek špatný? Co mléčné produkty? Co mám jíst
s potravinovou intolerancí? Jak vypadá vyvážená strava? Které výživové směry jsou už za hranou?  Kolem těchto témat se budou točit přednášky lékařů, výživových specialistů a odborníků na zdravou stravu.

Dozvíte se, jak posílit a podpořit tělo pomocí bylin a stravy, využít maximum výživy a energie ze stravy, nebo které „babské“ rady fungují. Stranou nezůstanou ani biopotraviny, regionální produkty, raw strava nebo třeba „hmyzí výrobky“. Připravena jsou také témata se zaměřením na bylinkářství, homeopatii nebo celostní medicínu.

 

 

Ekologicky, udržitelně i pomalu

Podíváme se na to, jak i malé krůčky, které může udělat každý z nás, ovlivní to, jak bude vypadat náš svět
v budoucnosti.  Lektoři budou mluvit o ekologické a bezodpadové domácnosti, ke které se můžete postupně dopracovat každý. Své místo v programu budou mít také cirkulární ekonomika, udržitelné cestování nebo „pomalé nákupy“.

 

Pracujte na sobě

Že při péči o zdraví nesmíme zapomínat ani na svou duševní pohodu, se přesvědčíte na přednáškách věnujících se osobnímu rozvoji.  Jak do svého života vnést skutečnou změnu, jak se nezbláznit z digitálního světa, nebo co vůbec znamená spojení „pracovat na sobě“, vám poradí odborníci z řad psychologů, koučů i lékařů.

Má mě rád, nemá mě rád…

Asi všichni chceme fungující vztah plný lásky, porozumění a klidu. Všichni potřebujeme cítit, že nás někdo potřebuje a miluje. Jinak nám něco chybí. Ale co si s tím počít? V dnešní době existuje mnoho metod, jak na to, a s některými z nich se můžete na festivalu seznámit. Najdete zde lektory, kteří vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něho i po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Odborníci poradí, jak rozeznat pravého životního partnera, odhalí, o co jde ve vztahu mezi mužem a ženou, nebo pomohou zjistit, jak předvídat chování partnerů. Chybět nebudou ani programy pro ženy, které jim pomohou uvědomit si svou sexualitu a ženskost.

 

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.festivalevolution.cz.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o vstupenky pro vás a váš doprovod.

Odpovězte na soutěžní otázku:

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

Výherci: A. Jelínková, Š. Pinkasová, P. Jorsová, J. Skružný, R. Cílková, F. Muchna, V. Aldorfová