Stále téma: Hubnutí! Víme jak na to

Stále téma: Hubnutí! Víme jak na to

KetoMix koktejl s L-karnitinem pro rychlejší hubnutí


Česká značka KetoMix rozšiřuje řadu proteinových koktejlů o novinku, která pomáhá urychlit hubnutí. Jde
o proteinový koktejl obohacený o L-karnitin. Stejně jako ostatní KetoMix koktejly je i tento snadný a rychlý na přípravu, skvěle zasytí a kromě kvalitního proteinu dodá tělu také důležitou vlákninu, vitamíny a minerální látky. Obsahuje navíc lyofilizované ovoce a L-karnitin, který podporuje hubnutí.

 

„Proteinové koktejly už dávno nejsou jen stravou pro sportovce. Naše výzkumy ukázaly, že se staly běžnou součástí jídelníčku a to právě proto, že jsou rychle připravené a jsou plnohodnotným jídlem. Pokud ovšem chcete s pomocí proteinových koktejlů hubnout, musíte si dávat pozor na jejich složení. Většina z nich obsahuje vysoké množství sacharidů. KetoMix proteinové koktejly mají naopak jejich obsah snížený, na chuti to ale nepoznáte,” uvedla marketingová ředitelka značky KetoMix Eva Sroka.

Kromě procenta sacharidů je potřeba si u proteinových koktejlů hlídat i jejich další složení. Měly by obsahovat minerální látky, vitamíny a vlákninu. Naopak by neměly obsahovat žádné škodlivé chemické sloučeniny. Jen tak vašemu tělu nebude nic chybět nebo škodit.

„Naše nízkosacharidové koktejly jsou dlouhodobě hodnoceny jako nejlepší na trhu. Kromě chuti je pro naše zákazníky ale důležitá i rychlost hubnutí. Proto na trh uvádíme nový bezlepkový koktejl obohacený o Acetyl-L-karnitin, který má mnoho zdravotních benefitů a pomáhá k ještě rychlejší redukci váhy,” dodává Sroka.

 

Proč pít KetoMix koktejl s L-karnitinem

Jde o výborné proteinové jídlo, které máte připravené za pár vteřin a zasytí vás na dlouhou dobu. Je tedy skvělý pro všechny, kteří nemají čas. Kromě toho ale, díky obsahu L-karnitinu, dodá vašemu tělu i energii, podpoří váš metabolismus a tak urychlí i proces hubnutí. L-karnitin potlačuje chuť k jídlu a pomáhá zabraňovat ukládání tuků. Má pozitivní vliv i na fungování mozku a pomáhá lépe se soustředit a vnímat. Funguje jako antioxidant, takže zabraňuje poškozování zdravých buněk volnými radikály, čímž posiluje obranyschopnost těla.

 

Proteinový KetoMix koktejl s Acetyl-L-karnitinem je dostupný ve 3 příchutích: banán-čokoláda, vanilka-jahoda
a vanilka-malina.

  

 

Česká značka KetoMix vyvíjí, vyrábí a prodává nízkosacharidové potraviny a doplňky stravy. Zaměřuje se zejména na pomoc lidem, trpícím nadváhou a obezitou, kterým nabízí kompletní dietní programy. Ve svém portfoliu má desítky plnohodnotných jídel, obsahujících kvalitní protein, vitamíny, minerální látky a vlákninu. V produktech  KetoMix  nenajdete škodlivé chemické přísady ani přidané glutamáty. Valná většina jídel je vhodná pro vegetariány a celiaky. V roce 2020  KetoMix  obsloužil svého 100 000 zákazníka. Dle zákazníků Heureka je  KetoMix nejlépe hodnocenou značkou na poli proteinových diet.

 

My jsme si pro vás ve spolupráci s KetoMix připravili soutěž a tři z vás se mohou těšit na balíček všech tří příchutí. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku:

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.