Naše dokonalé tipy na podzimní víkendy

Naše dokonalé tipy na podzimní víkendy

Podzim je tady s velkou parádou a my vám poradíme, jak báječně a na 100% si jej můžete užít, pokud budete chtít. Chce to jen kapku fantazie, dobrou náladu a také pravidelně sledovat náš magazín, kde pro vás připravujeme skvělé taháky. Užívejte podzimních dnů a stopněte nudu či splín. Podzim hraje vše barvami a rozhodně není tak stereotypní, jak se vám může na první pohled zdát!


 

PLÁN NA VÍKEND: POUŠTĚJTE DRAKY, PROCHÁZEJTE SE A SBÍREJTE PLODY PŘÍRODY

Víkend tady bude copy dub a vy stále nevíte, co si počnete s volnými dny? Ano, je třeba uklidit, vyžehlit prádlo, ale dobrá zpráva je, že práce nikam neuteče. V sobotu odpoledne vezměte celou rodinu za město na kopec
a rozhodněte se jít pouštět draka. Děti tento výlet nadchne, cestou zpátky posbírejte šišky, listí, šípky nebo cokoli jiného a vytvořte si podzimní dekoraci podle vašeho vkusu. Jistě bude hýřit nápadem.


HALLOWEEN SE BLÍŽÍ: VYDLABEJTE ORANŽOVOU DÝNI A ZAPALTE SVÍČKU

Oblíbený americký svátek máme tady již 31. října, a pokud jste ještě nestihli vyzdobit vchod vašeho domova, pusťte se do práce. Do vyzdobené tykve vložte svíčku a vytvořte si tu nefalšovanou atmosféru podzimu u vás doma. Na kuchyňský stůl položte okrasné dýně. Na dveře pověste věnec s proutí a květináče rozveselte barevnými zapichovátky. Nevadí, že neslavíte Halloween na amerického způsob, postačí si pouze vyzdobit váš domov.

Tip pro zábavu: Oblíbily si vaše děti Halloween? Domluvte se s kamarádkami nebo sousedy na tom, že uspořádáte tématickou party ve strašidelných maskách nebo pořiďte dítkám kostým, ve kterém budou obcházet babičky a blízkou rodinu.


VANA A POHODA

Screamo, znovu-použitelná koupelová pěna, 250 Kč/ks

Foukejte bublinky ústy Výkřiku jako bublifukem a pak s ním zamíchejte v napuštěné lázni, ať vám vykouzlí hromadu pěny a báječnou lázeň s vůní třešní, která přinese radost i do nejtemnějších halloweenských nocí.

Ghostie - koupelová bomba, 180 Kč/ks

Tento duch se vám za doprovodu tajuplných praskavých zvuků zjeví v duhové lázni provoněné mangem. Utečte s ním na chvíli ze světa živých, vychutnejte si nadpozemskou tropickou lázeň a sledujte, jak se v ní vznáší mezi barvami a šuměním praskavého prášku.

 

Alien - koupelová pěna, 180 Kč/ks

Připravte se na blízké setkání ve spoustě osvěžující citrusové pěny. V neonově zelené lázni s oživujícími
a povzbuzijícími silicemi z bergamotu a litsea cubeba objevíte zcela novou dimenzi koupání!

 

Punkin Pumpkin - koupelová bomba, 180 Kč/ks

Střezte se věcí, které vycházejí v noci a najděte útočiště v horké koupeli překypující radostnými citrusy, hřejivou skořicí a dýňovým práškem.

K zakoupení na www.lush.com/cz/cs.