Věčné téma... HUBNUTÍ!

Věčné téma... HUBNUTÍ!

DailyMix – nová značka potravin, které pomohou udržet příjem sacharidů na uzdě


Česká značka KetoMix přichází na trh s novou řadou potravin s nízkým obsahem sacharidů. Pod značkou DailyMix teď svým zákazníkům nabízí pestrou škálu low carb (nízkosacharidových) jídel. Ta jsou vhodná hlavně pro ty, kteří se rozhodli hlídat si příjem cukru. Lze s nimi ale také doplnit jídelníček při dietě nebo po jejím ukončení.

V nabídce na stránkách www.dailymix.cz jsou jak snídaně a svačiny, tak hlavní jídla a mnoho dalších chutných low carb potravin. Kromě jídel lze na stránkách najít i mnoho užitečných informací k nízkosacharidovému stravování včetně zajímavých receptů.

„Ketonovou dietu je možné držet jen po určitou dobu. Nám jde ale o to, aby si naši klienti udrželi zdravý životní styl i po jejím ukončení. Přechod na low carb stravování je tak pro většinu z nich přirozenou volbou. Chtěli jsme jim nabídnout něco, co jim výběr vhodných potravin usnadní. A nejen jim. Značka DailyMix je určená pro všechny nadšence do low carb stravování, ale i pro ty, kteří si chtějí dát třeba jen zdravou svačinu,“ říká marketingová ředitelka KetoMix Eva Sroka, a dodává: „Nabídku výrobků plánujeme neustále rozšiřovat. Nízkosacharidové stravování totiž pomáhá nejen při hubnutí a udržování váhy, ale dokáže také pozitivně ovlivnit zdravotní stav.

DailyMix nabízí zdravou nízkosacharidovou alternativu k běžným potravinám. Všechna jídla skvěle chutnají
a pomáhají k tomu cítit se fit. Neobsahují žádný cukr, a pokud jsou doslazována, tak čistě přírodně – například stévií. Nabídka je bohatá – od proteinových kaší, palačinek nebo granoly ke snídani; přes svačiny ve formě ovocných pyré, smoothie či sušených mas; až po proteinové omelety, polévky, těstoviny a rizoto jako hlavní jídla. Kromě toho lze pod značkou DailyMix najít i různé nízkosacharidové dresinky a omáčky nebo oříškové krémy.

Nízkosacharidové stravování je stále populárnější. Pro miliony lidí na celém světě jde o životní styl. Díky snížení množství sacharidů v jídelníčku lze nejen shodit přebytečná kila, ale také vyřešit celou řadu zdravotních problémů spojených s nadváhou a obezitou.


 

Proč se stravovat nízkosacharidově?

  • Váha jde dolů.

Jde o rozumné hubnutí. Díky navýšení příjmu proteinu a zdravých tuků navíc bez pocitu hladu. Pocit sytosti po jídle se prodlouží. Postupně zmizí chuť na sladké. Nedostavují se ani tzv. „vlčí hlad“, nájezdy na ledničku nebo nutkání se přejídat.

  • Zlepší se zdraví.

S úbytkem kilogramů se zlepšuje celkové zdraví organismu. Snižují se rizika onemocnění některou ze závažných civilizačních chorob, jako jsou cukrovka, infarkt nebo mrtvice. Nízkosacharidová strava může pomoci s akné, s problémy se zažíváním, s krevním tlakem nebo s migrénou.

  • Přibude energie.

Tělo nemusí bojovat s přemírou sacharidů, které ukládá na tuky. Po jídle se nedostavuje ospalost a útlum. Nízkosacharidová strava také zlepšuje kvalitu spánku a celkovou psychickou kondici.  

  

 

 

O Ketomix

Česká značka KetoMix vyvíjí, vyrábí a prodává nízkosacharidové potraviny a doplňky stravy. Zaměřuje se zejména na pomoc lidem, trpícím nadváhou a obezitou, kterým nabízí kompletní dietní programy. Ve svém portfoliu má desítky plnohodnotných jídel, obsahujících kvalitní protein, vitamíny, minerální látky a vlákninu. V produktech  KetoMix  nenajdete škodlivé chemické přísady ani přidané glutamáty. Valná většina jídel je vhodná pro vegetariány a celiaky. V roce 2020  KetoMix  obsloužil svého 100 000 zákazníka. Dle zákazníků Heureka je  KetoMix nejlépe hodnocenou značkou na poli proteinových diet.