Chraňte se před infarktem! Zúžení cév nemusí být nevratné

Chraňte se před infarktem! Zúžení cév nemusí být nevratné


Máte – li problémy s cévami, existuje látka, která jim dokáže pomoci. Její užívání doporučují světoví odborníci a vědci. Optimální průtok krve cévním systémem je totiž základní podmínkou dobře fungujícího těla. Pokud jsou vaše „trubky“ zúžené, negativně to ovlivní krevní tlak, růst svalů, regeneraci kostí i tkání nebo metabolismus tuků a glukózy. Naštěstí vědci objevili tzv. zázračnou molekulu – L-arginin, kterou společnost Forever z USA nabízí v perfektním balení ARGI+.

L-arginin má skvělou vlastnost a tou je schopnost přeměnit se v lidském organismu na oxid dusnatý, který pomáhá uvolňovat, a hlavně rozšiřovat cévy. Umožní tak lepší průtok krve a s ním i zlepšení výživy celého těla, zrychlení metabolismu a lepší funkci imunitního systému. Pozitivní vliv má i na mužskou potenci.

„Stačí jeden sáček denně a váš kardiovaskulární systém vám poděkuje,“ radí Dana Hodanová, osobní terapeutka Studia Danah, která produkt sama používá a doporučuje léta svým klientům.

V rámci svých proti epidemiologických doporučení k posilování imunity opakovaně doporučuje užívání
L-argininu také uznávaný odborník prof. Ing. Peter Staněk, CSc.: „Tato skupina látek vyčistí vaše cévy, odstraní nánosy a omladí váš kardiovaskulární systém až o 10 let! Sám ho užívám už 15 let a na ultrazvuku nevěřili, že je mi 73 a ne 30. Mám ověřeno, že nejlépe funguje právě ARGI+ od společnosti Forever,“ říká k zázračnému doplňku stravy.

Balení ARGI+ obsahuje 30 sáčků na každý den, které jednoduše rozpustíte ve vodě a necháte omladit vaše tělo.


Forever ARGI+ (30 sáčků v balení) stojí 1697Kč

Na www.studiodanah.cz se více informací, včetně možnosti se zaregistrovat a všechny produkty Forever budou vaše s 5% slevou.  Nebo se raději budete bát infarktu?

 

 

O Daně Hodanové / Studiu Danah:

Osobní terapeutka a majitelka Studio Danah má více jak 23letou praxi v napravování těla a bohaté zkušenosti
s regenerací pohybového aparátu, tam kde si už nikdo neví rady, nalezne řešení. Aktivně spolupracuje s klienty formou cvičení SM systému, odborného výživového poradenství včetně detoxikace organismu. Vedle diagnostiky potíží nejen pohybového aparátu formou čtení řeči těla, patří do týmu zkušených BEMER specialistů. Jako osobní terapeut a BEMER partner rozšiřuje rozsah poskytované péče klientům i do jejich domácností i formou online poraden.