Barevný podzim ve skleničce

Barevný podzim ve skleničce

Užijte si svůj aperitivo moment za šumu padajícího listí


Pochmurné počasí, první mrazíky, ale i příroda plná krásných barev – to je podzim. Některými milované období, pro jiné známka přicházející zimy. Ať už se něj těšíme, nebo spíše patříme k těm, kteří se uchylují k nostalgii, měli bychom si na jeho příchod připít něčím stejně rozmarným a barevným, jako je on sám. Využijte posledních krásných dnů a dopřejte si svůj aperitivo moment se skleničkou výtečného drinku
z Campari, stylovým občerstvením a ve společnosti přátel, jako byste byli v centru italské metropole!

Ne nadarmo se říká, že skvělá společnost a výtečné jídlo i pití nás udrží v dobré náladě a pomohou nám alespoň na chvíli zapomenout na starosti všedního dne. Italové si to uvědomují více než kdokoliv jiný, a proto se své chvilky před večeří, známé jako aperitivo moment, nikdy nevzdají. A byli to právě oni, kdo svému sladkému životu dodali hořký balanc v podobě ikonického Campari – hořkosladkého bitteru v charakteristické rudé barvě.

Setkání, které vás zahřeje

Zpestřete své podzimní aperitivo momenty o hořkosladké drinky, jejichž odlesky dokonale symbolizují padající podzimní listí. Pakliže nemáte čas na složité přípravy či nejste zkušení barmani, máme pro vás tipy na jednoduché koktejly, které zvládnete připravit i v pohodlí domova. A když k nim přidáte ještě pár výtečných jednohubek, jako jsou nakládané olivy, bruschetta nebo třeba tyčinky Grissini, perfektní „aperitivo“ je na světě!

Více informací najdete zde www.aperitivomoment.cz.

 

NÁŠ TIP: Drinky do posledních slunečných dnů - RECEPTY